/data/web/virtuals/225501/virtual/www/domains/ivanitko-a-smajli.cz/templates/leto2022/component.php on line 5
"> Růže mezi trny - 1. kapitola, Sametová růže - Ivanitko a Smajli

Růže mezi trny - 1. kapitola, Sametová růže

Tak jo =) Máme tu novou úterní povídku, a protože se někteří z vás vyjádřili, že páru KakaSasu docela fandí, dáme si tedy právě ten.
 
Žánr: AU
Pairing: KakaSasu
Vedlejší páry: budou 3:)
Varování: yaoi (18+), někde prvky BDSM
Obsah: Sasuke se nešťastnou shodou okolností ocitl v podniku, který nabízí kriminálním živlům jisté speciální služby. Se svým osudem se nehodlá smířit, ale i mezi mafiány možná objeví ryzí charakter. Anebo on sám je tou růží v obklopení trnů?
 

1. kapitola

 
Vysoký muž s dlouhými černými vlasy pečlivě zastřiženými v hladkém účesu čekal před velikou honosnou budovou, která se zdánlivě tvářila jako luxusní hotel a jedna část skutečně hotelem byla, kvůli krytí, ovšem v té druhé, pečlivě oddělené, se děly pro někoho nepředstavitelné věci.
Mužovy žlutozelené oči v bledém hadím obličeji sledovaly zánovní Volvo, které se blížilo po příjezdové cestě. Letmý pohled na rolexky, které mu obepínaly zápěstí, ho utvrdil v tom, o čem ho informoval dobrý známý, přes kterého se dohodlo tohle setkání. Tenhle člověk prý vždycky všude chodil pozdě a zjevně to byla pravda.
Když auto zastavilo před schodištěm, které vedlo do budovy, nasadil úlisný úsměv, jak to ostatně měl profesionálně nacvičené.
.
Kakashi vystoupil z auta a hodil klíčky mladému poslíčkovi, který schová jeho auto do garáží. Došel k majiteli tohoto doupěte a neměl ani nutkání se usmát. Byl nečitelný za každé situace a dost tomu pomáhala i jeho maska a páska přes oko. Život v podsvětí není vždy úplně nejrůžovější, ale už do jeho tajů pronikl tak hluboko, že cesta zpět se mu dávno nenávratně zavřela. Neměl už ani důvod se vracet. Peněz měl, že se v nich mohl koupat, a spíš dělal to, co ho bavilo a samozřejmě taky to co musel.
.
"Těší mě, pane Hatake," ujistil ho okamžitě Orochimaru a na znamení úcty pokývl hlavou, "byl jsem o vašem příjezdu informován a vše je nachystané. Prosím, pojďte za mnou." Už předem si mnul ruce, čichal pěkný kšeftíček. Tihle muži, se kterými obchodoval, byli většinou vrahouni, ať už měli sami ruce od krve nebo k tomu jen udíleli rozkazy, ale i takoví občas mívají své zvláštní choutky, které jim on rád pomáhal uspokojovat, samozřejmě za pěkně tučný obnos. Ale tihle chlapi rozhodně neměli hluboko do kapsy.
.
Šedovlasý muž se rozešel za Orochimarem a nenápadně prohlížel zařízení hotelu. Šmahem odhalil kamery v místnosti a rádoby nenápadné postávání bodygardů při vstupu do dalšího traktu budovy. Nic neříkal, nebyl tu na povídání, ale pro ukojení jisté zvědavosti. Všichni tohle místo vychvalovali a nebylo jednoduché se sem dostat, ale členství v klubu Sametové růže je nadosmrti.
.
Orochimaru provedl Kakashiho do toho mnohem zajímavějšího křídla hotelu, které bylo pro jistotu i odhlučněné, někteří zákazníci měli někdy vícero choutek, občas pak bylo na pokoji trošku víc hlasito. I když neomylně zahlédl vybouleninu, která značila, že je Hatake ozbrojený, prokazoval svým klientům důvěru, když jim nechával zbraně u sebe, někteří se bez nich zkrátka necítili bezpečně.
"Posaďte se prosím," odkázal Orochimaru Kakashiho do koženého křesla, sám zapadl do druhého a jeden spoře oděný chlapec, který měl rozkazy předem, jim přinesl malé občerstvení. "Tak tedy, pane Hatake," načal Orochimaru a spojil špičky prstů obou rukou, přes něž pak pohlédl na zamaskovaného muže, "jistě jste již slyšel, že tenhle můj malý podnik nabízí služby všeho druhu a určitě jste byl také informován o orientačních cenách, i když konečná suma se vždycky dohodne až na místě podle výběru objektu či objektů." Počkal, dokud Kakashi nepřikývl, a pak pokračoval: "Nuže, co byste si tak výhledově představoval?"
.
"Popravdě jsem toho o vaší… řekneme tomu nabídce, slyšel hodně, ale znáte to. Nejlepší je přesvědčit se na vlastní oči, co všechno poskytujete za služby," pronesl Kakashi a prohlížel si muže před sebou. Vypadal dost podle, určitě by se hodil i mafii, kdo ví, jestli v nějaké dřív nepracoval. Jistě tento podnik nevybudoval poctivou prací.
.
"Tak samozřejmě asi víte, že naše služby jsou poněkud speciální, respektive pro osoby jistého… ehm… zaměření," zdůraznil Orochimaru diplomaticky, že poskytuje pouze homosexuální pobavení, "jinak ale je nabídka velice široká. Měl byste zájem o někoho, řekněme… rovnocenného, nebo byste si představoval mladé masíčko? Naše věková hranice pro jisté činnosti je, dejme tomu, poněkud snížená oproti legislativě." Orochimaru se zasmál nepříjemným smíchem s všeříkajícím podtónem. Tady si na své mohl přijít kdejaký vysoce postavený úchyl, jeho nejmladšímu objektu bylo teprve devět let.
.
"Řekneme, že bych dal přednost něčemu mladšímu, představoval bych si možná někoho skutečně ještě nezletilého. Vím, že většina vašich… zaměstnanců je mladšího věku, to mě vede k otázce, co všechno umí. Když mám za něco dát tolik peněz, tak bych si byl rád jistý kvalitou, kterou váš hotel disponuje." Ani si nechtěl představovat, jestli tu má i děti, jakým výcvikem je nechává procházet… on pedofil v žádném případě není.
.
"To se samozřejmě liší, objekt od objektu," upozornil ho Orochimaru, "někteří jsou tu už déle a vědí, co a jak. Jsou zkušení a šikovní, však jim občas zákazníci nechávají pěkná dýška, týká se to samozřejmě zejména těch starších, ale i mnoho mladších už je vycvičených k naprosté spokojenosti zákazníků. A pak tu vždycky mívám ještě několik kousků, kteří se teprve… zaučují. Většinou tu jsou noví, ale však to znáte… mám i několik klientů, kteří si občas do postele přejí někoho vzpurnějšího, takže tady si přijdou na své. Pochopitelně se nemusí bát, protože všechny naše objekty jsou opatřeny donucovacími prostředky, které fungují spolehlivě." Z Orochimarova hlasu bylo slyšet, jak je na svou zvrácenou práci hrdý. Vymyslel dokonalý systém, aby skutečně své ovečky donutil dělat to, co jim zákazníci nařídí. "Takže mladšího…" vrátil se ke Kakashiho přání zamyšleně, "můžete si vybrat, od devíti do sedmnácti let."
.
"Tak okolo šestnácti," určil přibližnou výšku věku Kakashi, "anebo, který se mi bude líbit." Občas někteří kluci vypadali starší, než byli a opačně. Takže až naživo zhodnotí, co si vybere. "Ještě jedna věc by mě zajímala. Co používáte za donucovací prostředky?" Nebyl si úplně jist, co přesně to bude. Navíc ani nepočítal s tím, že by tu ti mladíci byli dobrovolně, takže je nějak musel držet na uzdě.
.
"Znáte výcvikové obojky, které se používají při výchově psů?" uculil se Orochimaru, "tak přesně na takové bázi. Všechny objekty jsou tímto zařízením opatřeny a klient dostává ovládání jejich obojku. V případě, že vybraný mladík nechce poslouchat, ho může pobídnout elektrickým výbojem, které se stupňují. Věřte mi, že u těch vyšších už žádný neodporuje."
.
"Tak to, ehm, je jasné. Teď bysme mohli přejít k výběru, co říkáte?" vybídl Orochimara k další činnosti. Ty obojky mu přišly zvrácené, ale evidentně mu to pomáhalo udržet tenhle hotel v chodu. Možná by měl zdejší obyvatele litovat, ale on sám už dal příkaz k mnohem větším nepřístojnostem, že tohle byl ještě čajíček. Na jeho rukou se skvěla krev mnoha lidí, už dávno je přestal počítat.
.
"Ano, samozřejmě," přitakal Orochimaru a vstal. Měl chlapce nachystané předem v oddělených kójích, připoutané a nahé, aby klient nekupoval zajíce v pytli. Pokynul Kakashimu ke správné sekci a odhrnul závěs prvního boxu. Stál tam mladý blonďáček, který stydlivě klopil blankytné oči do podlahy. "Naruto," prozradil Orochimaru Hatakemu jeho jméno, "šestnáct let. Je tu tři roky, i když stud z něj nikdy úplně nevyprchal. Nicméně poslouchá jako hodinky, je přítulný, hodí se hlavně na mazlení."
.
Kakashi přikývl a popošli k druhému boxu, kde stál rudovlasý mladík s tetováním na čele. Zdálo se mu, že není tak v úplně nejlepší kondici. Vypadal bledě a měl znatelné kruhy pod očima. Šedovlasému muži dle šrámů na jeho tělo připadalo, že je docela častým mazlíčkem používaným v sexuálních hrátkách sadistického charakteru. Prvně se podívá, pak si vybere.
.
Orochimaru postupně představil Kakashimu také Saie, Nejiho a Shina, u každého podával informace o věku, zdravotním stavu, době pobytu a povaze. Následně přešli k dalšímu boxu, v něm se nacházel hnědovlasý mladík s rudým tetováním na tvářích. "Kiba, sedmnáct let, letos tu bude pátým rokem," prohlásil Orochimaru a bedlivě pokaždé sledoval, jak si Kakashi prohlíží zboží.
.
Kakashi se docela divil, že tento člen skupiny jako jediný nebyl připoutaný. Zcela drze se opíral o stěnu a na svého majitele hodil škodolibý pohled, z kterého i šedovlasému bylo jasné, že se nějakým způsobem dostal z pout, ale docela se mu mladík zamlouval. V očích se mu rošťácky jiskřilo a zcela jasně věděl, že má svoji cenu a umí ji prodat.
.
"Dělá všechno," poznamenal Orochimaru, "ke všemu je svolný a dělá to rád, jistě byste s ním byl spokojen." Kiba byl dost často na pořadu dne, když si chtěli zákazníci užít bez nějakých dalších požadavků. Nechal Hatakeho, aby si hnědovláska pěkně prohlédl, načež ho odvedl k předposlednímu boxu. V něm byl připoutaný mladík s uhlově černými vlasy a stejně tak tmavýma netypicky velkýma očima, které byly překrásné i přesto, že si oba muže nenávistně měřily. "Sasuke. Je mu šestnáct let a patří k těm novým přírůstkům," prohlásil Orochimaru, "doporučuji ho jen těm, kteří jsou si jistí, že ho zvládnou, je to sice překrásný hřebeček, ale pěkně kope."
"Nejsem žádný zboží, ty zasranej… auu!" Mladíkův projev přerušilo vyjeknutí, jak Orochimaru stiskl tlačítko a Sasuke dostal ránu.
"No, jak vidíte, musí ještě trošku zkrotnout. Na druhou stranu je velmi málo dotčený oproti jiným," prohodil majitel jakoby nic.
.
"Velmi málo? Takže ještě ho nikdo neměl?" zeptal se zvídavě Kakashi a obezřetně přistoupil k mladíkovi. Vypadal dost výbojně a schopný i dát ránu, když na to přijde. Pomalu ho obcházel a hodnotil. Opravdu bez poskvrnky a jediného šrámu. Někteří z nabízených mladíků měli občas někde na těle pozůstatek divokého sexu či nelidských praktik. Orochimaru je zřejmě pronajímal úplně ke všemu.
.
"To bohužel ne, ale má za sebou jen čtyři zkušenosti, mám ho tu pouze dva měsíce," odpověděl Kakashi, "jestli máte zájem o nedotčené zboží, byl by tu jeden chlapec, desetiletý. Z těch starších už to ale všichni tak nějak znají." Když Orochimaru viděl, že projevil Hatake zájem, snažil se kout železo: "Sasukeho partie jsou ale skoro zánovní. Zdravý po všech stránkách, mladý a bujný. Jen ta povaha… ale nic, co by se nedalo napravit." Zamával provokativně ovládáním obojku.
Bylo vidět, jak se Sasukeho hruď dme potlačovaným vztekem, nenáviděl tohle potupné předvádění, jako by byl dobytek na trhu. Už ale mlčel, jen zatínal čelisti, výboje byly docela bolestivé.
.
Kakashi se rozmýšlel a vyšel na chodbu. "Popravdě se nemůžu rozhodnout," odtušil nerozhodně. Peníze u něj nehrály roli. Měl na kohokoliv v tomhle harému. "Docela se mi líbil ten, co vám utekl z pout a ten poslední mladík… úplně z něho sálá nebezpečí." Hatake si občas rád pohrával s ohněm, sice se to nemusí občas vyplatit, ale tady by do toho docela šel. Přejel pohledem těžké závěsy, pod kterými prosvítaly proužky světla.
.
"Rozumím," zamnul si Orochimaru ruce a hned pochlebovačně odvětil: "Dobrý výběr, pane, myslím, že vše bude k vaší plné spokojenosti, jen na to černovlasé koťátko si budete muset dát pozor." Luskl na dva poskoky, kteří postávali u dveří, a stručně je informoval: "Kiba a Sasuke. Vykoupat a poslat na pokoj číslo čtyři." Obrátil se zpátky ke Kakashimu. "Budete si přát kompletní přípravu?" zeptal se ho věcně, "někteří klienti si neradi sami špiní ruce."
.
Než se šedovlasý stačil vyjádřit, tak zpoza závěsu vyšel Kiba, spiklenecky na Hatakeho mrknul a zmizel v jedné z chodeb. To už dva poskoci vyváděli vzpurného Uchihu. Kakashi se otočil k Orochimarovi. "Ne, nemusíte je nijak speciálně připravovat. Poradím si sám." Když začínal u mafie, musel umět zkrotit i bujnější.
.
"Dobře tedy," přikývl Orochimaru, "v tom případě mě následujte, odvedu vás do vašeho pokoje." Vystoupali po schodech nahoru, kde byly jednotlivé prostorné apartmány, jenom tři, ale o to luxusnější, víc zákazníků najednou Orochimaru nikdy nepřijímal. Nechal tam Kakashimu přinést chlazené šampaňské a ukázal mu, kde najde lubrikační gely a jiné erotické pomůcky, kdyby se mu zachtělo nějaké použít.
.
Hatake osaměl a dal se do průzkumu pokoje. Postel byla velice pohodlná a prostorná. Takovou neměl ani doma. Nenašel dokonce ani žádné kamery. Orochimaru opravdu ctil soukromí svých hostů, třebaže možná by se našla nějaká ta štěnice. Odložil si sako a zbraň do křesla a na druhé se posadil. Sundal si i masku, teď ji nebude potřebovat. Přes oko, až ke koutku úst se mu táhla zřetelná jizva. Pozůstatek jedné z šarvátek, která ho málem stála život.
.
Sasuke kráčel za Kibou. Ruce měl ještě pořád spoutané, poskoci mu je sundávali až těsně před pokojem, protože tam už byl dosah ovládání výcvikového obojku. Narvali ho do velmi upnutých lesklých latexových kalhot a krátké vestičky ze stejného materiálu, ve které se cítil jako idiot, protože dosahovala sotva k bránici. No, ono dle jeho soudu na tom Kiba nebyl o moc lepší, ten měl na sobě kožené spodní prádlo a pozapínané řemínky, bez nichž by vypadal asi jako parodie na Tarzana, ale to byl zřejmě jen jeho dojem.
.
Kakashi zrovna upíjel ze sklenice, když oba mladíci vešli a za nimi se zavřely dveře. Ovládání od obojků už dostal u boxů od Orochimara a doufal, že je nebude muset použít. Nechal chvíli mladíky jen tak stát před postelí a prohlížel si je. Ten černovlasý vypadal sexy. Hrozně toužil ho zkrotit a podrobit si.
.
Mladý Uchiha vzpurně opětoval Kakashiho oční kontakt. Neklopil stydlivě oči jako někteří mladíci, ani neuhýbal podřízeně pohledem, ale bylo znát, že na rozdíl od jiných objektů v tomhle hotelu neřesti, se se svou pozicí dosud nesmířil. Tenhle člověk vypadal jako někdo, kdo už toho leccos zažil, soudě podle té jizvy. Třeba by nemusel být tak ostražitý…
.
Hatake přeléval šampaňské ve sklenici, než ji dopil do dna. Vstal a přešel k mladíkům. Kiba vypadal, že se na něj docela těší nebo se uměl velice dobře přetvařovat. Kdo ví, třeba měli nějaké výhody, když byli povolnější. "Co umíš nejlíp?" zeptal se Kakashi věcně hnědovláska a konečky prstů přejel po jednom koženém popruhu na hrudi.
.
"Všechno, můj pane," zavrněl Kiba a napřímil vyzývavě bradu, "celé moje tělo je ti k dispozici, ústa mám dost šikovná a jazyk ještě víc. Moje zadní vrátka tě taky ráda přivítají, můžeš se spolehnout, že ti poskytnu tolik rozkoše, abys na to ještě dlouho vzpomínal."
Sasuke si jen znechuceně odfrkl. Takhle se ponižovat, Kiba měl snad ještě výmluvnější držtičku než ten hajzl Orochimaru. Nabízel se tady cizímu chlapovi jako děvka… no, kterou ostatně byl.
.
Kakashi se pousmál. Mladík byl evidentně dost vycvičený a možná to dělal i z vlastní vůle takhle. "Hm, dobrá," otočil se k Sasukemu, "a co můžu očekávat od tebe?" zeptal se mnohoznačně. Byl zvědav, co mu černovlásek odpoví. Vypadal, že by mu nejraději naplival do obličeje. Vážně by chtěl vidět toho, kdo měl tu čest ho okusit jako první.
.
"Taky myslím, že na noc se mnou bys dlouho nezapomněl," zavrkal Sasuke s roztomilostí, ze které však odkapávala ironie, "dělám svým klientům zadarmo piercing jazyka, akorát si tam pak budeš muset sehnat nějakej diamant. V případě velmi dychtivých zákazníků dělám rovněž piercing toho dole, ovšem následná lékařská péče už musí spadat do tvojí kompetence." Trošku přeháněl, samozřejmě se o to pokusil vždycky, ale několikero stisknutí tlačítka ho nakonec pokaždé usměrnilo do patřičných mezí.
Kiba se držel, aby neprotočil oči v sloup. S Uchihou pracoval poprvé a zřejmě to nebude moc dobrá spolupráce, mladík si ještě nezvykl. Však on časem přijde na to, co je pro něj lepší.
.
"Tyhle výstřednosti mě nikdy neužily," odtušil Kakashi klidně, "a beru na vědomí, že máš teda ostrý zoubky." Orochimaru opravdu ještě nedokázal mladíka zkrotit tak, aby držel svůj jazyk na uzdě. "Když jsem si tě zaplatil, tak bude dneska po mém," pronesl rádoby věčně, ale s jasným podtónem, který určoval, kdo je tady pánem. "Vysvleč se."
.
Za jakýchkoliv jiných okolností by se popravdě Sasuke velmi rád zbavil upnutého oblečení, ale když měl před sebou nadrženého cizáka, který ho chtěl ošukat… Rozepl si latexovou vestičku a sundal ji. Přeci jen se bez ní cítil líp, i když byl teď do půl pasu nahý. Dál už ale nepokračoval.
Kiba naproti němu si mimovolně pohrával s řemínky svého vlastního sporého oděvu. On už by byl nahý jedna dvě.
.
"Pokračuj," pobídl mladíka a čekal, jak se rozhodne. On měl v kapse jistý donucovací prostředek, který může použít, ale dával si s ním načas. Vybral si teda pěknou dvojici do postele. Jednoho poddajného psa a vzpurného hřebečka. Však bude po jeho, jako vždycky. Kdyby tu byl jeho nadřízený, ten by jistě neváhal s ovladačem ani minutu.
.
Sasuke sváděl těžký vnitřní souboj. Poslechnout mu bylo strašně proti srsti, nebyl žádný vycvičený čokl. Na druhou stranu, někteří jeho kolegové už se setkali i s muži, kteří nechtěli vyloženě sex, chtěli se jen dívat nebo nějaké lehčí praktiky. Kdyby byl Kakashi ten případ, možná by bylo lepší nepokoušet se ho naštvat.
Kiba viděl, jak Sasuke váhá, a přitočil se ke Kakashimu: "Můj pane, neměl bych mu pomoci?" Spousta jeho klientů měla ráda, když se otlapkával s nějakým svým druhem před jeho očima.
.
"Ne, ještě ne," odtušil Kakashi a čekal, až se mladík vysvleče sám. Bylo v tom jisté gesto pokory a zkoušel, jak poddajný mladík je. Zatím to nevypadalo moc dobře, Sasuke se dost cukal. Uvidí, jestli tomu bude, i když se vzruší nebo bude muset použít obojek.
.
Jediná věc, která Sasukeho nakonec přiměla splnit rozkaz, byl fakt, že už ho Kakashi stejně nahého viděl při výběru dole. Velice neochotně si tedy nakonec sundal kalhoty, pod kterými už neměl vůbec nic. Potlačil nutkání se zakrýt, ale aby to Kakashimu neprošlo jenom tak, aspoň když si všiml, jak se na něj hned žádostivě přišpendlil zrak, zavrčel: "Aby ti náhodou nevypadlo i to jedno oko, Kyklope."
.
Kakashi se zatvářil, jako kdyby si kousl do citronu a neváhal Sasukeho uhodit. Snesl různé druhy nadávek, ale bytostně nesnášel, když ho někdo urážel kvůli oku. Povětšinou už ti lidé, co to zkusili, nežili. "Zkus to říct ještě jednou a mazat se s tebou nebudu," zavrčel nebezpečně.
.
"No né," ušklíbl se Sasuke, který okamžitě vycítil slabinu svého protějšku a chytil se jí jako buldok, třebaže ho tvář pálila, "že bych ti snad šlápnul na kuří OKO?" Opět zdůraznil tu část těla, která Kakashimu chyběla a každý sval měl v pohotovosti, kdyby bylo potřeba zachytit další ránu. Věděl, že si zahrává, ale chtěl, aby si Kakashi nechal zavolat Orochimara a stěžoval si na něj, protože pak by ho ten hadí ksicht musel nechat odvést, takže by unikl té perverzní povinnosti, i když by ho neminul nějaký jiný trest.
Kiba se kousnul do rtu. Raději se nevměšoval, i když měl chuť Sasukeho varovat, ať Kakashiho nedráždí, koneckonců by na to pak mohl doplatit i on a o to teda vůbec nestál.
.
Hatake semknul rty do úzké linky. To pískle si ho pěkně dobíralo, ale ucházel mu účel toho všeho. A nikdo nedělá nic jen tak. Mladík něco sledoval, ale on netušil, co to je. "Jak myslíš, hošánku," sáhl do kapsy a zkontroloval jméno na ovladači, aby náhodou nedal ránu druhému mladíkovi. "Sasuke, hm… takže, Sasuke, varování jsi dostal, ale že mám dneska dobrou náladu, tak ti dám ještě jednu poslední možnost. Buď potichu a nic se ti nestane." Už nebude váhat s použitím obojku.
.
Sasuke už nic neříkal, jen mu na rtech pohrával provokativně spokojený úsměšek a jeho oči si Kakashiho měřily div ne vítězně. Vypadalo to, že nebyl problém ho naštvat, dobře teď věděl jak, ale zatím ještě počká, o co se muž pokusí.
Kiba se rozhodl honem zachraňovat situaci, on měl mnohem větší zájem na tom, aby byl Kakashi spokojený, chtěl dýško. Za peníze pak od Orochimara mohli požadovat něco na přilepšenou, oblíbené jídlo, všelijaké cetky a podobně. "Můj pane," lísal se ke Kakashimu a troufnul si mu bez vyzvání jednou rukou přejet po hrudi, "dovol, ať tě potěším."
.
Kakashi měl nutkavou chuť to provokatérství ze Sasukeho vymlátit, ale musel se držet zpátky. Není přece jako Kakuzu, který zabíjí lidi kvůli špatnému slovu. Přesunul pozornost tedy jiným směrem. Kiba se k němu lísal jako zatoulané štěně žadonící o kus chleba. "To bys mohl, když tvůj kamarád je málo zaučený, ale právě jsem dostal dobrý nápad. Šoupni před postel křeslo a vyber si nějakou hračku ze skříňky."
.
Kiba viditelně pookřál, autoerotika, to bylo taky jeho. "Jak si přeješ," souhlasil ihned a jal se tedy přesunovat křeslo, aby bylo pěkně naproti lůžku. Pak přešel k elegantní vitríně, která obsahovala několik druhů pomůcek, vibrátory a dilda, všelijak zahnuté nebo v podobě mužských údů, vibrační vajíčka a anální kuličky… Sáhl po vibrátoru, pěkný černý macíček, jednou si ho vzal jakýsi černoch, to byl zážitek! Teď si to aspoň zdánlivě zopakuje.
.
"Nezapomeň na gel," prohodil ještě Kakashi a zašel si pro další sklenici šampaňského. Pohodlně se posadil do křesla a pronikavě pozoroval Sasukeho, jeho úsměv se ještě víc rozšířil, když viděl, co si Kiba vybral. Mladík vypadal tak natěšeně, že už skoro nepochyboval, že ve svém údělu našel jisté zalíbení. "Použij tu hračku na Sasukeho," přikázal a zcela nevinně si hrál s ovladačem.
.
Tímhle prohlášením naprosto účinně smazal Sasukemu úsměv z tváře, jako by praskla žárovka. Černovlasý mladík hodil po Kakashim šokovaným pohledem. To nemyslel vážně! Ještě ten prasák Kiba vybral takovou kládu, to by se do něj nevešlo ani náhodou.
Hnědovlásek profesionálním uculením zamaskoval zklamání. Chtěl se tím protáhnout sám, ale co se dá dělat. "Samozřejmě," souhlasil však s Kakashiho nápadem a vyhoupl se na postel. "Pojď ke mně," lákal Sasukeho hlasem prosyceným vášní.
"Ste se oba posrali, ne?! Něco takovýho do sebe nenechám narvat, i kdybyste třeba skákali po hlavě a odpichovali se ušima," odsekl Uchiha nabroušeně. Každým dnem tady měl dojem, že se jeho hranice perverznosti posouvají stále dál.
.
Kakashi se s tím nemazal a okamžitě použil elektrický obojek. Sasuke dostal pořádnou ránu. "Varoval jsem tě. Chovej se trochu slušně, nebo tě znovu polechtám na krku. Snaž se a možná si to rozmyslím," kývnul na Kibu, aby hned, jak to bylo možné, začal se svým úkolem. On už Sasukeho vycepuje, ale popravdě si od něj vykouřit nenechá, ještě by o svoje péro opravdu přišel.
.
Sasuke hodil po Kakashim nenávistným pohledem. Kdyby nebylo těch zatracených obojků, nedonutil by ho nikdo k ničemu, ale výboje byly bolestivé a přes nervovou soustavu se zakusovaly do celého těla. Se stisknutými zuby se tedy chtě nechtě přesunul na postel, kde ho okamžitě začaly osahávat Kibovy ruce. Nechal se se sebezapřením hladit, ale nijak mladíkovi péči neopětoval. Když ho chtěl Kiba políbit, ucukl. "Nezkoušej to," prskl.
"Krucinál, nech už toho," zamumlal Kiba tak tiše, aby to mohl slyšet jen Sasuke, "dělej, co máš, a bude to pro všechny tři lepší."
.
Hatake čekal, jak se mladíci mezi sebou porovnají na posteli. Cosi si tam polohlasně šeptali, ale moc jim nerozuměl, i když tušil, co je obsahem těch slov. Určitě mu domlouval, aby byl povolnější. "Ještěže si vás neplatím za čas. Jinak bych prodělal i kalhoty," odtušil a otíral si skleničku o rty.
.
Mladý Uchiha po něm mrskl okem a neodpustil si jedovatost: "Prodělal? Ach tak, já slyšel podělal, to mi k tvojí osobě pasovalo víc."
"Drž hubu," zavrčel Kiba šeptem a raději zacpal Sasukemu pusu svým jazykem, zákaz nezákaz, v tomhle pokoji mu stejně mohl rozkazovat jedině Kakashi. Jeho kolega se pokoušel odtáhnout, ale sevřel mu hrst vlasů v zátylku, aby mu to nedovolil a zároveň to vypadalo vášnivě.
.
Šedovlasý muž přemýšlel, jak donutí Sasukeho k jisté spolupráci. Evidentně si bude muset jako předchůdci vydobýt poslušnost silou. Nechal oba kluky na posteli a přešel ke skříni. Páni, byl tu tedy pořádný výběr. Oči mu přelítly od nejrůznějších análních pomůcek ke koženým věcem. Vybral si krátký bičík s koženou placáčkou na konci.
.
Kiba byl mezitím rád, že aspoň při polibku nepřišel o jazyk, teď se pokoušel Sasukeho vzrušit, aby mohl provést svůj úkol. Bloudil rukama po jeho teplém těle a vnímal, jak je napjatý. "Uvolni se, člověče," broukl mu do ouška a překvapilo ho, že mladík rychle ucuknul hlavou. Že by mu to na uchu bylo nepříjemné? Raději bez dalších průtahů zajel do jeho klína, aby dohnal tu nesrovnalost - jako jediný v pokoji byl totiž Sasuke ještě úplně v klidu, on sám byl z větší části vzrušený a Kakashi minimálně aspoň nabuzený.
Mladý Uchiha však takovou péči nechtěl, sevřel Kibovi zápěstí a silně ho zmáčkl, až chlapec vyjekl.
.
Mezitím se Kakashi přesunul zpátky k posteli a silně švihl mladíka přes stehno, až to pořádně plesklo, jak kožený konec štiplavě přilnul k pokožce. "Možná bys potřeboval, aby ti někdo zmaloval prdelku," odtušil, když Sasukeho pohladil koncem bičíku s příslibem dalšího švihnutí.
.
Sasuke zasykl a ruka mu automaticky sjela k místu úderu, kde se rychle utvářelo červené kolečko, které jen pomalu mizelo. Pořádně to štípalo, bičíkem ještě nikdy nedostal, ale nebylo to teda vůbec příjemné. Moc se mu nechtělo si to zopakovat, takže dalšímu Kibově nájezdu už se tolik nebránil. Skousl si dolní ret a semkl víčka, když se cizí prsty obtočily kolem jeho penisu a začaly ho dráždit. Bohužel, v jeho věku by byl spíš zázrak, kdyby to nemělo účinky, takže za doprovodu Sasukeho zrychleného dechu se brzy v jeho klíně začalo zdvihat něco tvrdého. Kruci! Tohle na tom všem nenáviděl snad ze všeho nejvíc, vědomí, že se i přesto všechno dokáže vzrušit.
Kiba si se zadostiučiněním prohlížel ten výsledek a mnul v dlani Sasukeho kulky. To bylo řečí, a přitom má stejné… potřeby… jako ostatní. Nenápadně odšrouboval uzávěr lubrikačního gelu.
.
Kakashi si mezitím odložil do půl pasu a přisedl k mladíkům na postel, aby případně mohl Sasukeho trochu usměrnit, kdyby bylo třeba. Kiba se do toho pouštěl tak náruživě, že byla radost ho sledovat a v jeho klíně a frekvenci dechu to bylo znát. Hatake se jenom usmíval, jak se těšil na to, až za chvíli jednoho z mladíku okusí nebo oba.
.
Kiba by byl celkem rád přikročil k tomu, co se od něj očekávalo, ale v tom případě by potřeboval Sasukeho v malinko jiné pozici než vsedě, jak teď byl. Rozhodl se spojit praktické s užitečným a žďuchl mladíka do prsou tak, aby spadl naznak právě na Kakashiho stehna. Nemohl to čekat, když měl zavřené oči.
A taky že ne, Sasuke překvapeně vyjevil ty své černé studánky, ale než mohl zareagovat, Kiba se napasoval mezi jeho nohy a pokrčené mu je nadzvedl, aby hezky vyšpulil ta zakázaná místečka. "Ne! Nech mě, ani náhodou, ty prase!" ohradil se Uchiha a chtěl se vzepřít, ale na ramenou ucítil silný stisk.
.
Šedovlasý muž si mladíka přidržel a hladil ho po hrudi. Byl pěkně stavěný a příjemný na dotek. Žádný šrám ani modřina nehyzdila pěknou pokožku. "Nedělej si to horší, než to je." Natáhl se, aby dosáhl až do Sasukeho klína a začal ho honit. Ohmatával si tvar jeho penisu a zkušeně mu stahoval předkožku.
.
Sasuke se sice vrtěl, ale chtě nechtě musel měkce sténat, když Kakashi věnoval pozornost jeho roztouženému mužství. Nelíbilo se mu, že mu to dělal nějaký úplně cizí chlap, ale prostě… když on to dělal tak dobře, znalecky a rafinovaně.
I Kiba byl dost zkušený, třeba většinou byl on ten ošukávaný, leccos stačil pochytit. Od masáže varlat a hráze přešel plynule mezi Sasukeho půlky. "Šššt, bude se ti to líbit," přislíbil hříšně, když sebou Uchiha trhl. Nanesl mu tam dostatek lubrikantu a pěkně ukazováčkem zatlačil na vstup.
"Ne!" stačil Sasuke ještě vyjeknout, jenže to už do jeho prdelky vniknul štíhlý kluzký vetřelec. Bylo to teprve popáté, co ho někdo prstil.