Lekce pokory - 1. kapitola

Milí čtenáři!
Minulý týden dramaticky skončila Cesta pomsty a nyní vám s Daenerys představíme další dílo z naší dílny, tentokrát asi jen pro některé z vás. Opět to měla být původně jenom krátká jednorázovka, ale trošku se nám to natáhlo, takže i když je to v podstatě PWP, není to úplně vhodné dát vám sem v jednom kuse :D Bude to tedy kratší kapitolovka zvrhlého rázu, ale nebojte, i když bude zaměřená na BDSM hrátky, není to žádný násilný rejp. Po jisté úvaze jsme se rozhodly, že úterní vydávání povídek necháme páru MadaSasu, protože je to v současnéd době (a vlastně už pár let) náš nejoblíbenější pairing, a proto na něj píšeme nejvíce fanfikcí, a sobotní povídky budou zaměřené na jiný pár, aby si na své přišli i ti, kdo zrovna Madaru nemusí. A podobně bychom ještě rády rozdělily povídky tím stylem, že vždycky jedna z nich bude temnější/zvrhlejší a druhá třeba trošku oddechovější nebo "normálnější". Myslím si, že to takhle vůči čtenářům bude nejspravedlivější a snad se nám povede to takto dodržovat :D Mimochodem do konce dalšího období KSP zbývají ještě 3 měsíce, takže se snažte, jeden z vás pak získá povídku na přání a také nějaké symbolické i nesymbolické hmotné ceny! 3:)
Každopádně už nebudu zdržovat a vy se můžete - pokud chcete - pustit do tohoto vzrušujícího, i když poněkud perverzního čtení :D
 
Žánr: AU, PWP
Autor: Daenerys & Smajli
Pairing: MadaSasu
Varování: yaoi (18+), BDSM
Obsah: Sasuke má krátce po škole, ale navzdory vystudovanému titulu ho ubíjí velmi neuspokojivá práce, navíc mizerně placená. Opravdu by si potřeboval přivydělat a nečekaně se mu naskytne velmi kontroverzní nabídka, která ho však donutí zajít za jediným člověkem, který by ho na ni mohl... připravit.

Číst dál: Lekce pokory - 1. kapitola

Přidat komentář (35 Komentářů)