Podkategorie

Velikonoční uchihacest

 Žánr: lehce AU
Autor: Smajli
Pairing: Sasuke x Uchihové
Počet kapitol: 9
Dokončeno: ANO
Obsah: Cyklus krátkých povídek zveřejněných v rámci velikonočního týdne 2024. V mírně upravených souvislostech originálního naruto světa se odehraje 9 vztahů v Uchiha klanu, jejichž středobodem je Sasuke a jeho bolestná role druhorozeného syna.

Jediná cesta ven

 Žánr: AU, darkfic, drama
Autor: Daenerys & Smajli
Pairing: MadaSasu
Počet kapitol: ?
Dokončeno: NE
Obsah: Madara Uchiha, nebezpečný a mocný muž s vysokým postavením v podsvětních kruzích, musí záhy přestěhovat svůj business do zahraničí kvůli mladšímu bratrovi Fugakovi, který se jej snaží dostat za mříže. Za to mu přísahá krutou pomstu a její obětí se nestane nikdo jiný než Sasuke, Fugakův mladší syn.
Vesmírná smyslnost
 
Žánr: AU, sci-fi
Autor: Daenerys & Smajli
Pairing: MadaSasu
Počet kapitol: 17
Dokončeno: ANO
Na přání pro: Ayaka
Obsah: Sasuke Uchiha je jeden z nejmladších kapitánů vesmírné lodi Vulkán, jejímž úkolem je zatýkat největší mezigalaktické zločince. Podaří se mu mimořádně cenný úlovek - dopadne samotného Madaru Uchihu, postrach vesmíru, svého vlastního strýce, a má tak konečně možnost očistit rodinné jméno. Jenže na Zemi je ještě velmi dlouhá cesta...

Vražedná volba
 
Žánr: AU, kriminální
Autor: Daenerys & Smajli
Pairing: HidaSasu
Počet kapitol: 10
Dokončeno: ANO
Na přání pro: XXMikki
Obsah: Se Sasukem Uchihou se život nikdy nemazlil. Právě to ho ale dostalo na pozici jednoho z nejnebezpečnějších nájemných vrahů Peinovy mafie, na čemž má podíl i jeho bývalý "učitel" v zabíjení lidí a současný milenec. Než se však Sasuke naděje, bude sám postaven před volbu, která může stát život jeho i všechny, na kterých mu ještě alespoň trochu záleží.

Virtuální jiskra
 
Žánr: AU
Autor: Daenerys & Smajli
Pairing: MadaSasu
Počet kapitol: 15
Dokončeno: ANO
Obsah: Pánská jízda, které se Sasuke jednoho večera účastní, vyústí v trochu nemravnou sázku. V tu chvíli nemá ani ponětí, že to, co začalo jako nevinná legrácka na internetu, bude mít zcela nečekané a smyslné pokračování s ještě absurdnějším odhalením, které převrátí jeho život naruby.

Rodinné tajemství
 
Žánr: AU
Autor: Daenerys & Smajli
Pairing: ItaSasu
Vedlejší pár: FugaMiko, KakaMiko
Počet kapitol: 23
Dokončeno: ANO
Obsah: Po rozvodu rodičů se Sasuke s Itachim jako bratři hodně odcizili. Praradoxně tím však Itachiho pocity vůči bráškovi nabraly docela jiný zakázaný směr. Jedné osudové noci v záchvatu vzteku spáchá ohavný čin, kterého později hluboce lituje. Dají se vůbec napravit tak těžce otřesené vztahy tak, aby si ještě vůbec mohli říkat rodina?

Doteky noci

Žánr: AU, darkfic
Autor: Daenerys & Smajli
Pairing: FugaSasu
Vedlejší pár: HidaSasu
Počet kapitol: 14 + BONUS
Dokončeno: ANO
Obsah: Sasukeho šťastné a bezstarostné dětství skončilo jednoho mrazivého rána na silnici, kde vyhasl život jeho nejmilovanějších členů rodiny, až na jednoho. Jenže jeho vztah s otcem, kdysi tak pevný a nevinný, dostal po smrti jeho matky a bratra úplně jinou, temnou podobu, což u něj roztočilo děsivý kolotoč zahrnující alkohol, drogy, výtržnictví, a dokonce i prostituci. Zdá se, že z tohoto kruhu není úniku.

Naděje pro bohy

Žánr: AU, fantasy
Autor: Daenerys & Smajli
Pairing: MadaSasu
Vedlejší pár: IruSasu, lehce KakaSasu
Počet kapitol: 28
Dokončeno: ANO
Obsah: Itachi a Sasuke nejsou obyčejní smrtelníci. Mají sice lidskou matku, ale jejich otcem je jeden ze tří nejvyšších bohů, který je kvůli nevyhnutelnému řádu musel již v dětském věku opustit. Sasuke Fugakovi tu zradu nikdy nezapomněl, proto nenávidí veškeré božstvo. A stejně tak Madara Uchiha, nejvyšší ze všech bohů a Fugakův bratr, pohrdá lidskou rasou. Je vůbec možné, aby si k sobě tihle dva našli někdy cestu?

Lekce pokory

Žánr: AU, PWP
Autor: Daenerys & Smajli
Pairing: MadaSasu
Počet kapitol: 6
Dokončeno: ANO
Obsah: Sasuke má krátce po škole, ale navzdory vystudovanému titulu ho ubíjí velmi neuspokojivá práce, navíc mizerně placená. Opravdu by si potřeboval přivydělat a nečekaně se mu naskytne velmi kontroverzní nabídka, která ho však donutí zajít za jediným člověkem, který by ho na ni mohl... připravit.

Jezdecká vášeň

Žánr: AU, romantika
Autor: Daenerys & Smajli
Pairing: SasuNaru
Počet kapitol: 19
Dokončeno: ANO
Obsah: Naruto Uzumaki je typický šestnáctiletý student střední školy, kterého trápí láska - problém je, že se zamiloval do idola celého jejich gymnázia, a aby se s ním mohl sblížit, je ochoten udělat téměř cokoliv, třeba se i začít věnovat novému koníčku, který by je mohl spojovat. Doslova koníčku. Jeho vyvolený je totiž výborný jezdec na koních.

Cesta pomsty

Žánr: AU, kriminální, drama
Autor: Daenerys & Smajli
Pairing: MadaSasu
Vedlejší pár: KisaSasu
Počet kapitol: 24
Dokončeno: ANO
Obsah: Vlivem nešťastných událostí se Sasuke dostal už jako dítě do péče svého posledního žijícího příbuzného - Madary Uchihy, charistmatického muže, navenek bezúhonného majitele velké nadnárodní farmaceutické firmy, ve skutečnosti nejnebezpečnějšího bosse drogového podsvětí. Jeho výchova a zvrácená láska poznamenají celý Sasukeho život, zvlášť když se dozví jedno hluboko pohřbené tajemství - tajemství, které neměl nikdy vědět.

Následky maturity

Žánr: AU
Autor: Daenerys & Smajli
Pairing: Genma x Sasuke
Počet kapitol: 3
Dokončeno: ANO
Na přání pro: Komentátora
Obsah: Sasukemu je osmnáct a má za sebou písemné části maturity. Úspěšná zkouška dospělosti se samozřejmě musí zapít, jenže mladý Uchiha má velmi přísného otce, který není vůbec nadšený tím, když se jeho synáček ve městě opije. A protože má navíc nebezpečné povolání, vyzvedávání nezdárného potomka neproběhne tak, jak zrovna čekal.
 
Tajemství minulosti
 
Žánr: AU, lehce fantasy
Autor: Ivanitko & Smajli
Pairing: MadaSasu
Vedlejší pár: KakaIru
Počet kapitol: 13 + bonus
Dokončeno: ANO
Obsah: Sasuke a Madara spolu už nějakou dobu chodí a jejich vztah až na drobné rodinné neshody výborně funguje. Sasuke se chystá na školní stáž do archeologického naleziště. Ke svému překvapení však zjistí, že se v rámci exkurze vydá daleko... mnohem dál, než si vůbec uměl představit. Do minulosti.

Náruč oceánu

Žánr: středověk, AU, romantika i napětí
Autor: Ivanitko a Smajli
Pairing: Sasuke a Darui 
Počet kapitol: 41
Dokončeno: Ano
Obsah: Hlubiny oceánu jsou plny tajemství. Skrývají se pod vlnami a vyčkávají. Zakázané loviště slibuje síť plnou chutných ryb. Mladý rybář Darui doufá v hodnotný úlovek, který může přinést domů. Mladý merman (mořský muž) Sasuke mu rázně ukáže, že tady pro něj není místo. Nečekané setkání se suchozemcem v něm probudí neukojitelnou zvědavost. Mohou tito dva najít společnou řeč nebo to skončí tragédií? Může existovat přátelství mezi suchozemcem a obyvatelem moře?
 

Stíny Rövienu

Žánr: středověk, AU
Autor: Ivanitko
Typ: Není to yaoi :)
Počet kapitol: ...
Dokončeno: Ne
Obsah: Zcela netypicky je hlavní hrdinkou žena či spíše dívka, Hanička, společně s nesourodou kumpanií. Na cestě ji bude doprovázet muž, hobit, trpaslík a kroll. Hanka se vydá z rodného hnízda za slávou a úspěchem, aby rodině dokázala, že není jen dobrý artikl pro upevnění obchodů sňatkem. Těžké rozhodnutí v její době. Zvláštní seskupení s odlišnými charaktery a motivací k cestě po světě. Vrhnou se do nemilosrdného světa, kde však naleznou nejenom dobrodružství, ale i zájem, dobré srdce, zradu i touhu a také trochu grošů do váčku. Chci vás upozornit, že příběh není eroticky laděný jako většina zdejších příběhů.
 


Pokušení

Žánr: AU
Autor: Ivanitko & Smajli
Pairing: Fugaku a Sasuke
Počet kapitol: 10
Dokončeno: ANO
Obsah: Sasuke mladý a divoký mladík trpí pod tvrdou výchovou otce, který neuznává žádná pochybení. Jako každý teenager by chtěl objevovat a ochutnávat svět ve všech podobách, jenže doma se vždycky všechno dozví. Jeho záliba ve stejném pohlaví se však stane kamenem úrazu a počátkem událostí, které by mladý Uchiha nedokázal vymyslet ani v nejdivočejším snu. Jeho život se dostane do divokých obrátek a bude záležet na něm a na pomoci okolí, jestli se z děsivého sevření osudu dokáže vymanit.
 

Výcvik zlobivého kocourka

Žánr: AU, PWP
Autor: Daenerys & Smajli
Pairing: MadaSasu
Počet kapitol: 32
Dokončeno: ANO
Na přání pro: Golserto
Obsah: Sasuke se stal sirotkem v jedenácti letech. Souhrou nešťastných událostí a neuvěřitelných náhod se navíc o pět let později dostává do dražby domácích "mazlíčků" a jeho novým majitelem se stává tajemný černovlasý muž... muž, který mu je tak nápadně podobný. Vzpurný mladík se se svým osudem nehodlá tak lehce smířit, jenže jeho páníček má až pozoruhodně široký repertoár těch nejzvrhlejších praktik, kterými umí nalomit nejen jeho vzdor a hrdost, ale snad i samotné základy jeho života.

Sousoší důvěry

Žánr: AU, romantika
Autor: Ivanitko a Smajli
Pár: Deidara a Sasori
Počet kapitol: 6
Dokončeno: ANO
Na přání pro: Ammy
Obsah: Plavovlasý sochař Deidara je po nešťastné nehodě upoután na invalidní vozík. Je mysl je naplněna smutkem a žalem nad sebou samým i svou tvorbou. Nemůže se do ničeho pořádně pustit a připadá si úplně bezcenně až do té doby, než k němu přijde student umění Sasori, aby ho požádal o pomoc. Bude Deidara naslouchat a pomůže někomu, koho nikdy neviděl? Prokáže Sasori velkou dávku vytrvalosti, aby dosáhl svého?
 

Kořeny rodu

Žánr: historické, AU
Autor: Ivanitko a Smajli
Pár: MadaSasu
Počet kapitol: 14
Dokončeno: ANO
Na přání pro: TheGodOfAngels
Obsah: Sasuke je pořádně naštvaný na celičký svět. Na kamarády, kteří si z něj utahují. Na otce, který nemá kouska pochopení. Zapřísahá se, že už je nikdy v životě nechce vidět… a jeho přání je vyslyšeno. Octne se v historii o několik set let zpátky. Bude tam úplně sám proti živoucí historii a shodou okolností se dostane přímo do zámku samotného markraběte. Má šanci mladík moderní doby přežít v prehistorickém světě?
 


Osudová cesta 2 - Válka

Žánr: Fantasy, AU
Autor: Ivanitko a Smajli
Pár: Kakashi a Sasuke
Počet kapitol: 13
Dokončeno: Ano
Obsah: Sasuke skončil s Kakashim jako netradiční pár člověka a kentaura v krásném svazku. Avšak i krásné dny se mohou potáhnout stínem, když se mocní tohoto světa rozhodnou, že ve vedlejším království jim lépe roste pšenice a běhá mnohem více zvěře. Muži jsou povoláni svými pány do zbraně. Musejí opustit své rodiny, statky a řemeslo, aby se oháněli mečem. Sasuke musí narukovat, jenže Kakashi ho nemůže nechat jen tak odejít.
Povídka navazuje na první knihu, kde jste se mohli dozvědět, jak se kentaur a mágem dali dohromady a co za úžasná dobrodružství, která posílila jejich pouto, prožili.
 

Osudová cesta
Osudová cesta

Osudová cesta

Žánr: AU, fantasy
Pár: Kakashi a Sasuke
Počet kapitol: 28
Dokončeno: Ano
Autor: Ivanitko a Smajli
Obsah: Divoké hvozdy neobývají jen obyčejní kanci, srnčí a králíci, ale i jiné podivuhodné bytosti, které v téhle zemi nepatří mezi bájné tvory. Kentauři si svoje hranice střeží pečlivě a s lidským rodem jen neradi přicházejí do styku. Vědí moc dobře, co zlo v lidském srdci dokáže. Jenže co když do lesa zabloudí černovlasý mladík, který potřebuje jejich pomoc?
 

Jazykové souznění

Žánr: AU
Pár: Sasuke x Gaara
Počet kapitol: 3
Dokončeno: Ano
Autor: Ivanitko a Smajli
Na přání pro: Diki-chan
Obsah: Sasuke odjede na jazykový tábor do Německa se svým nejlepším kamarádem Narutem. Plánují si, že budou spolu na chatce, ale vedoucí jim udělá čáru přes rozpočet a černovlasého mladíka spojí s rudovlasým Gaarou. Jejich spolubydlení je všechno jen ne harmonické.
 

Bratrské zklamání

Bratrské zklamání

Žánr: AU
Autor: Ivanitko & Smajli
Pairing: ItaSasu
Vedlejší pár: ItaAnko, SasuNaru
Počet kapitol: 5
Dokončeno: ANO
Na přání pro: Tara
Obsah: Itachi a Sasuke mají nádherný bratrský vztah, jeden za druhého by dýchal. Jenže Sasuke postupně zjišťuje, že jeho city k bratrovi jsou mnohem hlubší - a to je sakra problém, když má Itachi přítelkyni.


Patologická posedlost

Patologická posedlost

Žánr: AU
Autor: Ivanitko & Smajli
Pairing: AoSasu
Zmíněno/naznačeno: KakuHida, SasuNaru
Počet kapitol: 14
Dokončeno: ANO
Na přání pro: Komentátora
Obsah: Sasuke je nadějnou mladou posilou kriminalistického oddělení. Temperamentní Ital, který si umí užívat života plnými doušky, čehož si mimo jiných všímá i jistý soudní patolog. Odmítnutí pro něj neexistuje, musí Sasukeho dostat za každou cenu.


Přízraky duše
Přízraky duše

Přízraky duše

Žánr: AU, horor, darkfic
Pár: Sasuke x Tobirama a další
Počet kapitol: 13
Dokončeno: Ano
Autor: Ivanitko a Smajli
Na přání pro: XXMikki
Obsah: Sasuke je sirotek a má jen sám sebe a kamarády, jenže co se stane, když mu začnou postupně umírat lidé, na kterých mu záleží. Proč je vidí mrtvé ještě dřív, než se to stane? Proč je jiný než ostatní? Otázky bez odpovědí, smrt bez vysvětlení.


Prokletí démona
Prokletí démona

Prokletí démona

Žánr: AU, fantasy
Pár: Kakashi x Sasuke
Počet kapitol: 12
Dokončeno: Ano
Autor: Ivanitko a Smajli
Obsah: Mezi obyčejnými lidmi žijí neobyčejní tvorové, a někteří z nich se rádi na lidech přiživují. Můžou to být upíři, vlkodlaci nebo inkubové. Tvorové bažící po sexuální energii. Jeden z nich si vyhlídne černovlasého mladíka Sasukeho a netuší, co všechno se tím spustí.
 

Válka rodů

Vládce dvou zemí

Kniha čtvrtá

Žánr: historické, fantasy
Autor: Ivanitko a Smajli
Pairing: KakuSasu
Vedlejší páry: SasuIno, SasuNaru
Počet kapitol: 28
Dokončeno: ANO
Obsah: Na Sasukeho ramenech nečekaně spočinulo břímě vlády. Jeho země je stále ve válečném stavu s Winterholdem a on má v plánu stůj co stůj ukončit roky krvavých řeží a pomstít svého děda. A udělá to klidně i silou, nebude-li zbytí. Jeho milovaný Kakuzu a samozřejmě i celá jeho rodina mu budou stát věrně po boku a podpoří ho v nelehkém údělu. Nyní je svrchovaným vládcem. Nyní je král. A král musí dělat správná rozhodnutí.
 
 

Válka rodů

Spalující jih

Kniha třetí

Žánr: historické, fantasy
Autor: Ivanitko a Smajli
Pairing: KakuSasu, YamaSasu
Vedlejší pár: MadaSasu
Počet kapitol: 89
Dokončeno: ANO
Obsah: Sasuke se konečně opět shledává se svou rodinou a znovu se stává tím, čím je - tänöwillským princem. Bude ale spalující náruč jihu stejně tak vřelá k muži, který jej zachránil? Muži, který zosobňuje nenáviděný sever? Znovu se roztáčí kolo událostí, do nichž zasahuje mnohé - láska, povinnost, politika, pomsta... Je pouto mezi princem a seveřanem dostatečně silné, aby obstálo všechny zkoušky, nebo jej nahradí všemi milovaný Yamato?
 

Válka rodů - Pouť za sluncem

Válka rodů

Pouť za sluncem

Kniha druhá

Žánr: historické, fantasy
Autor: Ivanitko a Smajli
Pairing: KakuSasu
Počet kapitol: 29
Dokončeno: ANO
Obsah: Poté, co se Kakuzu probojoval se Sasukem z hořícího napadeného Nordstonu, čeká oba psance předlouhá cesta na jih do slunného Tänöwillu. Jenže je to cesta plná nástrah a nebezpečí. Ostatně pronásledovatelé jim dýchají na záda, Raikage si rozhodně nenechá jen tak upláchnout zajatce a Hidan se také své kořisti nemíní tak lehce vzdát. A do toho všeho zasahují city - má Kakuzu coby nenáviděný seveřan vůbec šanci získat Sasukeho srdce?
 

Válka rodů - Nemilosrdný sever
Válka rodů - Nemilosrdný sever

Válka rodů

Nemilosrdný sever

Kniha první

Žánr: historické, fantasy
Autor: Ivanitko a Smajli
Pairing: KakuSasu, YamaSasu
Vedlejší pár: HidaSasu, KisaSasu, ShiKaka
Počet kapitol: 40
Dokončeno: ANO
Obsah: Tänöwill a Winterhold, dvě ze tří království kontinentu Alqualas se již po deset let zmítají v nelítostné válce. Schyluje se k závěrečné bitvě před nastávající zimou, v níž se zdá, že jižané dobyjí všechna svá území zpět. Ale mladý princ je zajat seveřany a čeká ho krutá zima v zemi pokryté sněhem a ledem a v podmínkách, jaké si nedovedl nikdy ani představit. Sever prý dělá z chlapců muže.  Co se stane arogantnímu a namyšlenému princátku, když si na něj došlápne tvrdá bota nelítostného severu?


Obětní beránek
Obětní beránek

Obětní beránek

Žánr: AU, psychologické
Pár: Itachi x Sasuke
Počet kapitol: 14
Dokončeno: Ano
Autor: Ivanitko a Smajli
Na přání pro: ivana-chan
Obsah: Fugaku hrdý a přísný otec rodiny se začne křivit vlivem alkoholu a nejvíce tím bude trpět jeho vlastní rodina. Pro okolí vzorný otec, ale za zdmi domu zrůda, které není nic cizí. Domácí násilí, výhrůžky, bolest a křik jsou na denním pořádku. Má vůbec Mikoto a její synové šanci vymanit se z jeho vlivu?
 

Tvýma očima
Tvýma očima

Tvýma očima

Žánr: AU, parodie
Pár: Madara x Sasuke
Počet kapitol: 18
Dokončeno: Ano
Autor: Ivanitko a Smajli
Obsah: Sasuke by si rád zaexperimentoval v erotické oblasti, jenže to by na to nesměl dojít strejda. Madara, jakmile zjistí, že benjamínek rodiny projevil zájem o homosexuální aktivity, tak je k nezadržení. Zvláště když mu jeho chutná a ladná kořist neustále uniká. Probouzí to v něm čím dál silnější lovecké chutě.
 

Pod pokličkou
Pod pokličkou

Pod pokličkou

Žánr: AU
Pár: Itachi x Sasuke, Hashirama x Sasuke
Počet kapitol: 19
Dokončeno: Ano
Autor: Ivanitko a Smajli
Na přání pro: Diki-chan
Obsah: Itachi se souží tajemstvím, které už mnoho let drží pod pokličkou. Bojí se o něm mluvit nahlas. Láska k sourozenci je špatná, zavrženíhodná. Přerostla do úrovně, které se zdravému sourozeneckému vztahu ani vzdáleně nepodobá. Co se stane, když se na obzoru objeví někdo, kdo mu brášku chce vyfouknout před nosem?
 

Ďáblova úmluvaĎáblova úmluva

Ďáblova úmluva

Žánr: AU, historické
Autor: Ivanitko & Smajli
Pairing: MadaSasu, KakaSasu
Vedlejší pár: HashiSasu, okrajové ItaSasu
Počet kapitol: 28
Dokončeno: ANO
Obsah: Fugaku Uchiha chce pro své potomky jen to nejlepší. Ve snaze zajistit jim postavení ve vysoké šlechtě uzavře smlouvu, která se ukáže jako jeho nejhorší životní rozhodnutí.
 

V náruči nepřítele
V náruči nepřítele

V náruči nepřítele

Žánr: válečné, AU
Pár: Tobirama a Izuna
Počet kapitol: 7
Dokončeno: Ano
Autor: Ivanitko a Smajli
Na přání pro: Diki-chan
Obsah: První světová válka je v plném proudu a Itálie si brání svoje hranice proti německým útokům. Bělovlasý Němec je zajat při boji o zákopy a Uchihové z něj mají v plánu vymámit všechno, co ví. Dokáže si ale horkokrevný Izuna z jižní Itálie ubránit srdce před Tobiramou z německého Saska?
 

Pod rouškou noci
Pod rouškou noci

Pod rouškou noci

Žánr: AU, PWP
Pár: Raikage a Sasuke
Počet kapitol: 7
Dokončeno: Ano
Autor: Ivanitko a Smajli
Obsah: Sasuke to jako benjamínek policejní rodiny nemá jednoduché. Musí jít vzorem, ukazovat se v tom nejlepším světle a dělat rodině jenom čest. Jenže pro dospívajícího mladíka je to rozžhavená ohlávka, za kterou ho otec vodí. Nechce, aby pořád bylo jen po jeho, a najde pochybnou partu, která ho vezme mezi sebe, ale jen když dokáže splnit vstupní úkol.


Šílenství touhy
Šílenství touhy

Šílenství touhy

Žánr: AU
Pár: Shisui a Sasuke
Počet kapitol: 7
Dokončeno: Ano
Autor: Ivanitko a Smajli
Na přání pro: Komentatora
Obsah: Shisuie potká silný cit - láska na první pohled, ale jedno je na tom celém špatně. Zakouká se do vlastní bratrance. Sasuke je překvapen a snaží se mu vysvětlit, že tudy cesta nevede a měl by si najít někoho, kdo je schopný mu krásné city opětovat. Shisui nechce ani slyšet a má v plánu Sasukeho přesvědčit činy, že on je ten pravý s kým má zůstat až do konce svých dnů.
 

Hmyzomil
Hmyzomil

Hmyzomil

Žánr: AU
Autor: Ivanitko & Smajli
Pairing: ShinoSasu, ItaSasu
Počet kapitol: 11
Dokončeno: ANO
Na přání pro: Tara
Obsah: Itachi onemocní těsně před dovolenou, o které se Sasukem vždycky snili. Aby brášku nepřipravil o zážitky, donutí ho jet i přesto. Velmi brzy bude svého rozhodnutí hodně litovat.
 

Nečekané překvapení
Nečekané překvapení

Nečekané překvapení

Žánr: romantika, AU, m-preg
Pár: Itachi x Sasuke
Počet kapitol: 13
Dokončeno: Ano
Autor: Ivanitko a Smajli
Obsah: Dva černovlasí mladíci, Itachi a Sasuke, oddáni si tělem i duší. Stane se nehoda... Sasuke otěhotní. Šokuje to nejenom jeho samotného, ale i okolí. Nikdo by nečekal, že se stane něco takové. Jenže co teď s tím? Má si ho nechat? Je vůbec ještě muž? Jak má řešit trable, které se na něj hrnou ze všech stran?
 

KořistKořist

Kořist

Žánr: AU
Autor: Ivanitko & Smajli
Pairing: MadaSasu
Počet kapitol: 11
Dokončeno: ANO
Na přání pro: Komentátora
Obsah: Ve městě řádí brutální masový vrah, který si za oběť vybírá homosexuály. Sasuke Uchiha chce dokázat, že je pravým synem svého otce - je to jeho první velký případ! Je však otázkou, zda se během lovu zločince sám nestane kořistí.


Spřízněné duše
Spřízněné duše

Spřízněné duše 

Žánr: AU
Pár: Kimimaro x Sasuke
Počet kapitol: 13
Dokončeno: Ano
Autor: Ivanitko a Smajli
Obsah: V čajovně se můžou střetnout různí lidé. Mezi omamnou vůní čaje proudí mnoho lidí a přece Kimimara přiláká černovlasý Uchiha a přesto, že se mu mladík líbí, tak se nedokáže odhodlat k činům. Bude potřebovat pošoupnout, aby i jeho srdíčko dostalo dávku lásky. Všechno začíná odvážným prvním krokem.
 

Za Francii!
Za Francii!

Za Francii! 

Žánr: AU, historické
Pár: Madara x Sasuke
Počet kapitol: 13
Dokončeno: Ano
Autor: Ivanitko a Smajli
Na přání pro: Janii
Obsah: Francouzská revoluce skýtá nejen nadšení mladých rebelů, ke kterým patří i Sasuke, ale i vizi v novou Francii. Chtějí ji změnit úplně od základů. Odvrhnout starou a zkostnatělou šlechtu a chtějí vládu lidu. Madara jako vedoucí královské gardy brojí proti nim a osud si najde cestičku tak, aby se ti dva potkali na barikádách.


Americký sen
Americký sen

Americký sen

Žánr: AU, historické
Autor: Ivanitko & Smajli
Pairing: NaruSasu/SasuNaru
Vedlejší pár: SasuGaa
Počet kapitol: 11
Dokončeno: ANO
Na přání pro: XXMikki
Obsah: Sasuke přijel do New Yorku začít nový život. Jeho touha po americkém snu byla sice vynucená, ale nezbývá mu, než si v chaotickém velkoměstě najít své místo a dokázat, že na to má.
 

Ve spárech vlka
Ve spárech vlka

Ve spárech vlka

Žánr: AU, historické, fantasy
Pár: Kakashi a Sasuke
Počet kapitol: 5
Dokončeno: Ano
SpoluautorSmajli
Obsah: Sasuke žije na statku se svými rodiči a bratrem. Před nějakou dobou zachránil vlka, který ho teď doprovází na každém kroku. A není to jen tak obyčejný vlk, ale vlkodlak, který o své síle dává vědět jen o úplňku. Tehdy ukazuje svoji pravou tvář světu.
 

Nezapomenu na tebe
Nezapomenu na tebe

Nezapomenu na tebe

Žánr: AU, tragické
Pár: ItaSasu, později Sasuke a Deidara
Počet kapitol: 6
Dokončeno: Ano
Autor: Ivanitko a Smajli
Na přání pro: Lussy
Obsah: Vztah Sasukeho a Itachiho je stejně tak láskyplný jako vášnivý. Navíc hořce utajovaný. Oba bratři se zdají být stvoření jeden pro druhého. Naprosté a neodvolatelné souznění duší. Jenže osud se rozhodl pořádně zamíchat s kartami, které jim přidělil a učinit tomu ráznou přítrž.
 

Rodinná tradice
Rodinná tradice

Rodinná tradice

Žánr: AU, PWP
Pár: Sasuke a zbytek rodiny
Počet kapitol: 5
Dokončeno: Ano
Autor: Ivanitko a Smajli
Obsah: Sasukeho osmnácté narozeniny jsou na spadnutí a s nimi se jako stín plíží podivná tradice rodu Uchihů, která se táhne hluboko do minulosti. Všichni Uchihové o ní ví, jen nejmladší člen rodiny absolutně netuší, čím vším si bude muset projít, aby uspěl ve zkoušce dospělosti, kterou mu připraví jeho rodina.
 

Ve stínu pyramid
Ve stínu pyramid

Ve stínu pyramid

Žánr: AU, historické
Autor: Ivanitko & Smajli
Pairing: KisaSasu
Počet kapitol: 13
Dokončeno: ANO
Obsah: Itachi a Sasuke jsou faraonovi synové, egyptští princové. Zatímco Itachi se připravuje na náročnou úlohu následníka trůnu, Sasukeho to více táhne na jiné pole než politické. Na bitevní. Zvláště když ve statném veliteli armády, Hishigaki Kisamem, nalezl svou životní lásku. Ta ale brzy bude ohrožena mimo jiné i žárlivým starším bratrem.
 

Pod vlajkou Uchihů
Pod vlajkou Uchihů

Pod vlajkou Uchihů

Kniha třetí

Žánr: historické, AU
Pár: Madara a Sasuke
Počet kapitol: 48
Dokončeno: Ano
Autor: Ivanitko a Smajli
Obsah: Sasuke a Madara mají stále ještě mnoho událostí před sebou. Co tedy můžete čekat? Máme tu stále křehký vztah mezi strýcem a synovcem. Naruto se chce vrátit domů. Objeví se znovu královnin pes Kakashi? Nepotká je něco zlého při plavbě na druhý konec světa? Kniha je nabitá akcí, láskou a sexem.
 

Pod vlajkou Uchihů
Pod vlajkou Uchihů

Pod vlajkou Uchihů

Kniha druhá

Žánr: historické, AU
Pár: Madara a Sasuke
Počet kapitol: 45
Dokončeno: Ano
Autor: Ivanitko a Smajli
Obsah: Piráti zase mají možnost ochutnat slanosti moře a vyplují na volné moře. Zdá se to pro ně jako znovuzrození, ne však pro Sasukeho, který touží najít Itachiho a zbavit se Madary. Jenže život a útěk není jednoduchý a čekají ho velké překážky a zákeřně padnuté klacky pod nohama.
  

Pod vlajkou Uchihů
Pod vlajkou Uchihů

Pod vlajkou Uchihů

Kniha první

Žánr: historické, AU
Pár: Itachi a Sasuke
Vedlejší pár: Madara a Sasuke
Počet kapitol: 42
Dokončeno: Ano
Autor: Ivanitko a Smajli
Obsah: Vznešená Tsukuyomi, pirátská loď pod vedením rodu Uchihů, brázdí oceán a kořistí si pro sebe převážené zlato, vzácná dřeva či otroky. Piráti žijí na její palubě a přístavech, kde prodávají lup. Itachi se Sasukem mezi sebou mají láskyplný vztah, který je veřejným tajemstvím a terčem spousta vtípků. Plavba přináší mnohá dobrodružství.
 


Růže mezi trny
Růže mezi trny

Růže mezi trny

Žánr: AU
Autor: Ivanitko & Smajli
Pairing: KakaSasu
Počet kapitol: 18
Dokončeno: ANO
Obsah: Sasuke se nešťastnou shodou okolností ocitl v podniku, který nabízí kriminálním živlům jisté speciální služby. Se svým osudem se nehodlá smířit, ale možná že i v tak beznadějné situaci mu někdo přijde na pomoc.
 

Čas zemřít?
Čas zemřít?

Čas zemřít?

Žánr: AU, vampfic, historické
Pár: SasuNaru, MadaSasu
Počet kapitol: 9
Dokončeno: Ano
Autor: Ivanitko a Smajli
Na přání pro: XXMikki
Obsah: Sasuke je upírem a společně s Narutem putují po světě. Mladý plavovlásek chce svému kamarádovi splatit všechno, co pro něj kdy udělal. Společně na cestách se dostanou do vesničky, kde hledají nocleh a případně práci. Madara, místní statkář, se jich nakonec ujme a vezme je sebou. Začínají žně a on potřebuje pomoct se sklizní pšenice. Horké dny přinesou nejedno překvapení.
 

Zapovězené vzplanutí
Zapovězené vzplanutí

Zapovězené vzplanutí

Žánr: AU
Pár: Shikaku x Sasuke
Vedlejší pár: Shikaku x Sasuke x Shikamaru
Počet kapitol: 6
Dokončeno: Ano
Autor: Ivanitko a Smajli
Obsah: Shikaku vyučuje na střední škole fyziku a doma ho trápí nepříjemně naladěná manželka, která najde mouchu úplně ve všem, co dělá. Je to únavné a deprimující. Kakashi, učitel s ním sdílí kabinet mu poradí, že by možná nebylo špatné zapřemýšlet o nějaké změně. Shikaku se toho chytne a začne nad tím intenzivně přemýšlet.
 

Plamen záchrany
Plamen záchrany

Plamen záchrany

Žánr: AU
Pár: MadaSasu, ItaSasu
Počet kapitol: 7
Dokončeno: Ano
Autor: Ivanitko a Smajli
Na přání pro: ivana-chan
Obsah: Madara unesl Sasukeho z rodného hnízda, aby se pomstil svému bratrovi. Fugaku si na něj došlápl a chtěl ho zatknout. Přitom nedělal nic moc hrozného, jen obchodoval s lidmi. V zahraničí se mu akorát vysmál a ze Sasukeho si udělal nedobrovolného mazlíčka. Tohle nejluxusnější zboží občas prodává i vlastním lidem za odměnu. Je tohle pro Sasukeho konečná nebo se najde někdo, kdo ho zachrání?
 

Netradiční prohlídka
Netradiční prohlídka

Netradiční prohlídka

Žánr: AU, PWP
Pár: Ao x Sasuke x Kakashi
Počet kapitol: 4
Dokončeno: Ano
Autor: Ivanitko a Smajli
Obsah: Osvědčení o zdravotní způsobilosti odežene nejednoho adolescenta do ordinace k lékaři. Tento problém už pronásleduje i Sasukeho a Mikoto mu odmítne vyplnit formulář a pošle ho za jeho dětským lékařem Kabutem, ten je ale bohužel… nebo bohudík na konferenci a místo něj zaskakuje Ao, který pro mladíka nachystá netradiční prohlídku.
 

Návrat domů
Návrat domů

Návrat domů

Žánr: AU
Pár: Itachi x Sasuke
Počet kapitol: 4
Dokončeno: Ano
Autor: Ivanitko a Smajli
Na přání pro: Deny
Obsah: Sasuke žije ve spodině a kšeftuje s drogami. Nemá příliš na výběr, pokud si chce vydělat na živobytí. Ulice je jeho matka a mafie nový otec. Mohlo by tomu být jinak, kdyby Fugaku nebyl příliš tvrdý a nekompromisní. Hádka mezi nimi tohle všechno způsobila.
 

Láska z hlubin
Láska z hlubin

Láska z hlubin

Žánr: AU, fantasy
Pár: Kakashi a Sasuke
Počet kapitol: 16
Dokončeno: Ano
Autor: Ivanitko a Smajli
Obsah: Sasuke nemůže doma vydržet. Otec stále nedokáže pochopit, že být gay není nemoc a nemusí kvůli tomu neustále vyšilovat. Musí si jít vyvětrat hlavu na své oblíbené místečko, kde jako malí trávili spoustu času s Itachim. Jenže nebude tam tak sám, jak si představuje, ale dojde ke středu dvou světů.
 

Pro vyšší dobro
Pro vyšší dobro

Pro vyšší dobro

Žánr: kriminální, AU
Pár: Hidan a Shikamaru
Počet kapitol: 4
Dokončeno: Ano
Autor: Ivanitko a Smajli
Obsah: Shikamaru si líně prohlíží obláčky z okna na policejní služebně, když ho zasáhne nepříjemná zpráva. Jeho učitel a nadřízený je po smrti. Neumřel nijak náhodně, ale na tajné misi, kde měl proniknout do mafie a zjistit informace. Mladý policista slibuje pomstu.
 

V moci dravce
V moci dravce

V moci dravce

Žánr: AU
Pár: Madara x Sasuke, Itachi x Sasuke
Počet kapitol: 5
Dokončeno: Ano
Autor: Ivanitko a Smajli
Na přání pro: ivana-chan
Obsah: Madara po smrti Fugaka a Mikoto vezme do opatrovnictví Sasukeho a Itachiho podporuje na škole v zahraničí. Jenže za své dobrodiní chce určitou tělesnou splátku. Čtrnáctiletý Sasuke podlehne jeho vymývání mozku, kdy mu tvrdí, že to všechno dělá pro Itachiho, aby si splnil svůj sen. Jenže i sebelepší skrývání má slabou skulinu.
 

Nenávidím Uchihy
Nenávidím Uchihy

Nenávidím Uchihy

Žánr: válečné, drama, AU
Pár: Tobirama a Izuna
Počet kapitol: 4
Dokončeno: Ano
Autor: Ivanitko a Smajli
Obsah: Zuří válka mezi klany Senju a Uchiha. Je tu však myšlenka konečně to nekonečné krveprolití ukončit, avšak jednání se nevyvíjí ideálně. Přesto všechno Izuna a Tobirama k sobě našli cestu, ale jejich vztah je tajný. Kdyby se o nich klany dozvěděly, tak s nimi pořádně zatočí. Láska to ve válce nemá jednoduché.
 

Zvědavost

Zvědavost

pár: Sasuke x Naruto
počet kapitol: 6
dokončeno: Ano
Autor: Ivanitko a  Shirayuki
obsah: Sasuke je mladý elf, v kterém koluje horká krev a má nutkání neustále se bouřit proti pravidlům. Uteče za poněkud nešťastných okolností a dostane se do rukou mladého lovce kožešin Naruta. Společně objevují nepoznané nuance jiné rasy.
 

Nejsilnější cit
Nejsilnější cit

Nejsilnější cit

Žánr: romantika, AU
Pár: Itachi x Sasuke
Vedlejší pár: Shisui x Deidara
Počet kapitol: 24
Dokončeno: Ano
Autor: Ivanitko a Smajli
Obsah: Itachi už dlouho skrývá svou lásku k bratrovi. Bojí se mu vyznat a někomu se svěřit považuje za nemožné. Dovoluje si jen vášnivé představy, které občas ztvární na papír. Tolik se obává, že by brášku ztratil, že kromě tajného obdivování nic nepodnikne. To se změní až se zvídavým bratrancem. Shisui na všechno přijde a bude chtít Itachimu pomoct i přes jeho protesty.
 

Vězeň ve své mysli

Vězeň ve své mysli

pár: Itachi x Sasuke
počet kapitol: 7
dokončeno: Ano
Autor: Ivanitko a Shirayuki
obsah: Sasuke vystudoval na doktora a začal se věnovat psychologii. Pro jeho vědeckou práci mu byl přidělen beznadějný pacient. Dlouhovlasý muž velmi podobných rysů. Chce ho vyléčit za každou cenu, ale ztráta paměti a záchvaty agrese či paniky hrají proti němu. Rozhodne si ho vzít do domácí péče. Podaří se mu vyhnat chorobu a zároveň zjistit něco o své minulosti?
 

Dračí jezdci

Dračí jezdci

pár: Hidan x Deidara
počet kapitol: 10
dokončeno: Ano
Autor: Ivanitko a Shirayuki
obsah: Země je pod ochranou dračích jezdců. Slouží jako vojáci či poslové v zemi. Deidara a Hidan se nemají zrovna v lásce. Jeden do druhého často dorypují a ani jejich vlastní draci jim v tom nezabraňují. Přijde nečekaný zvrat během návštěvy cizích jezdců, který jim přehodnotí priority a nadělá mezi nimi chaos.
 

Nepoznaný cit

Nepoznaný cit

Autor: Smajli
Žánr: AU
Pairing: KakaSasu
Počet kapitol: 7
Dokončeno: ANO
Obsah: Navzdory dobře situované rodině nemá Sasuke na růžích ustláno. Je tu však někdo, kdo by mu mohl poskytnout city, které tolik potřebuje.
 

Vůně třešní

Vůně třešní

Pár: Kakuzu x Sasuke
Žánr: I přes počáteční nesnáze se může probudit vřelý cit.
Počet kapitol: 17
Dokončeno: Ano
Obsah: Sasuke se musí s rodiči přestěhovat do nového města. Opustí všechno, kamarády, školu. Jediné, co ho v rodině těší, je jeho fenka Murasaki, která napomůže k bližšímu seznámení s nerudným sousedem.
 

Vždycky dostanu to, co chci

Vždycky dostanu to, co chci

Pár: KakuHida
Autor: Ivanitko a A2l
Upozornění: Rozhodně nečekejte žádnou romantiku a rudé růže. T
ady si to budou rozdávat dva chlapi a ne zženštilí bishíci. Hidan je fakt sprostej :)
Počet kapitol: 4
Dokončeno: Ano
Obsah: Hidan po svém maskovaném parťákovi už delší dobu nepokrytě pokukuje. Kakuzu nechce o nějakém sexuálním sblížení ani slyšet, tudíž ho bělovlasý musí přesvědčit metodami, které se mu ani za mák nebudou líbit… tedy aspoň ze začátku.
 

Orgie u UchihůOrgie u Uchihů

Orgie u Uchihů

Žánr: AU, parodie
Autor: Ivanitko & Smajli
Pairing: uchihacest (prakticky každý s každým)
Počet kapitol: 15
Dokončeno: neverending story
Obsah: Jak to chodí v rodině, kde mají všichni mužští aktéři incestní homosexuální sklony.
 

Získat srdce lva Získat srdce lva

Získat srdce lva 3

Žánr: AU, romantika
Autor: Ivanitko & Smajli
Pairing: ShiSasu
Vedlejší pár: tajemství =)
Počet kapitol: 59
Dokončeno: ANO
Obsah: Zcela navazuje na předchozí sérii. Shisui a Sasuke jsou po dlouhých měsících překážek partnery se vším všudy, kteří se milují. Jejich vztah ale čekají další těžkosti, kdy Sasuke bude vystaven tvrdým zkouškám a nelehkým rozhodnutím. Přežije jejich láska všechny nástrahy?
 

Získat srdce lva
Získat srdce lva

Získat srdce lva 2

Žánr: AU, romantika
Autor: Ivanitko & Smajli
Pairing: ShiSasu
Vedlejší pár: tajemství =)
Počet kapitol: 45
Dokončeno: ANO
Obsah: Zcela navazuje na předchozí sérii. Shisuiovi se podařilo získat Sasukeho svolení ke vztahu, stále však svádí boj o jeho city... a také o to nejintimnější spojení, kterému se Sasuke dosud brání =)
 

Získat srdce lva

Získat srdce lva

Žánr: AU, romantika
Autor: Ivanitko & Smajli
Pairing: ShiSasu
Vedlejší pár: SasuTema
Počet kapitol: 54
Dokončeno: ANO
Obsah: Shisuiovy dlouho potlačované city k bratranci rozehrávají sérii událostí a začíná lov na nepolapitelnou šelmu. Dokáže Shisui přes všechny nástrahy získat srdce mladého Uchihy a najít společné štěstí?
 

Zakázaná přitažlivost

Zakázaná přitažlivost

Autor: Smajli
Žánr: AU
Pairing: MadaSasu
Počet kapitol: 36
Dokončeno: vydává se nepravidelně
Obsah: Mít svého strýčka za učitele na střední není pro Sasukeho žádná výhra. Anebo... ano?
 

Vánoční dárek

Vánoční dárek

Pár: Madara a Deidara
Počet kapitol: 5
Dokončeno: Ano
Autor: Ivanitko a Ája
upozornění: několikanásobný rejp
Obsah: Během zimy dostane Madara od svého věrného pomocníka blonďatý modrooký dárek. Udělá si z něho příjemné zpestření svých dnů. Pro Deidaru to budou muka. Bude se snažit využít svých jutsu, aby unikl ze spáru Uchihy. Zdaří se únik nebo bude navždy sexuální hračkou, dokud se svému majiteli neomrzí.
 

Podzim nepřináší jen chmury

Podzim nepřináší jen chmury

Pár: Deidara a Sasori
Počet kapitol: 5
Dokončeno: ano
Autor: Ivanitko a Asway
Obsah: Sasori a Deidara spolu chodí na vysokou školu, ale ani jeden z nich nemá odvahu ukázat své city před tím druhým. Objeví se nový student - Itachi, který se k blonďáčkovi velmi má. Co se stane, když ho pozve na skleničku? Jak na to zareaguje Sasori, který je náhodou potká v baru?
 

Láska v sedle
 

Láska v sedle

 
Pár: KakaNaru
Vedlejší pár: příjemné překvapení
Počet kapitol: 23
Dokončeno: Ano
Autor: Ivanitko a Asway
Obsah: Naruto žije se svými rodiči na statku, kde jako správně vedený syn musí pomáhat (dřít). Díky velkému hospodářství jsou potřeba i další pracovní síly. Kakashi je nejenom Minatův dobrý přítel, ale i zaměsnanec. Nicméně zakouká se do hyperaktivního blonďáka, přestože si tyto city sám zakázal. Proč? Co ho k tomu vedlo? To a mnohem více se dozvíte v povídce.
 

Rodinné pouto

Rodinné pouto

Autor: Smajli
Žánr: AU
Pairing: FugaSasu
Počet kapitol: 3
Dokončeno: ANO
Obsah: Fugaku Uchiha je muž pevných zásad. Dokáže však ignorovat své podivné city k mladšímu synovi?
 

Neřesti za katedrou

Neřesti za katedrou

Pár: ItaSasu
Počet kapitol: 7
Dokončeno: Ano
Obsah: Zakázaná láska dvou bratrů má svá úskalí, dokážou je přemoci? Neboť každý dobrý skutek musí být po zásluze potrestán. Justice má dlouhé prsty.
 

Zvědavost se nevyplácí

Zvědavost se nevyplácí

Autor: Smajli
Žánr: AU
Pairing: MadaSasu
Počet kapitol: 3
Dokončeno: ANO
Obsah: Itachi odjíždí na stáž do Berlína a Sasuke má strávit prázdniny u svého strýčka.
 

Druhá šance

Druhá šance

Autor: Smajli, později také Ivanitko
Žánr: AU
Pairing: ItaSasu
Vedlejší páry: KakaIru, Kisame/OC
Počet kapitol: 32
Dokončeno: ANO
Obsah: Itachi kdysi Sasukemu hodně ublížil. Získat ho zpátky nebude snadné, spousta věcí se změnila, mimo jiné i jejich vzájemné city.
 

Autoškola u Uchihů

Autoškola u Uchihů

Autor: Smajli
Žánr: romantika, AU
Pairing: ItaSasu
Vedlejší páry: GaaNaru
Počet kapitol: 11
Dokončeno: neverending story
Obsah: Nelegální vztah mezi sourozenci není jednoduchý. Ale na lásku jsou i zákony krátké.
 

Skryté city

Skryté city

Autor: Smajli
Žánr: AU
Pairing: ItaSasu
Počet kapitol: 4
Dokončeno: ANO
Obsah: Po smrti rodičů se Itachiho touha po mladším bratrovi stává nezvladatelnou.
 

Upíří doupě

Upíří doupě

Autor: Smajli
Žánr: vampfic, AU, historické
Pairing: SasuNaru, ItaSasu
Vedlejší páry: MadaSasu, MadaIta
Počet kapitol: 15
Dokončeno: ANO
Obsah: "...patřil prastarému rodu Uchihů... lidé si o nich vyprávěli divné hrůzostrašné historky a hrad byl opředen tajemstvím..."
 

Naděje umírá poslední

Naděje umírá poslední

Autor: Smajli
Žánr: romantika, AU
Pairing: SasuNaru
Vedlejší pár: ItaSasu
Počet kapitol: 50
Dokončeno: ANO
Obsah: Láska je velký mistr. Učí nás být tím, čím jsme nikdy nebyli. Zahání překážky naší povahy a její náhlé účinky vypadají jako zázraky. - Moliére
 

 

Forbidden feelings

Forbidden feelings

Autor: Smajli
Žánr: depresivní
Pairing: ItaSasu
Počet kapitol: 6
Dokončeno: ANO
Obsah: Jak zabráníme svému srdci milovat někoho, koho nesmíme?
 
 

Noc, kdy se nic nestalo

Noc, kdy se nic nestalo

Autor: Smajli
Žánr: romantika
Pairing: SasuNaru, NaruSasu
Počet kapitol: 3
Dokončeno: ANO
Obsah: Tři noci, dva muži a jedna velká láska.