Válka rodů: Nemilosrdný sever - 1. Válečná porada

Tänöwill a Winterhold nenašli ani po deseti letech válek společnou řeč a schyluje se k další bitvě, která bude snad poslední před obdobím přicházející zimy. Seveřani si dovolili silou zabrat jižní země a to nemůže projít bez odplaty. Ocitáme se konkrétně na severních hranicích jižanského království, jižně od Pásma nikoho. Zatímco Elinion se drží stranou, vítězství pro obě země jsou střídavá. Jižané jsou odhodláni dobýt zpět veškerá svá území a vytlačit seveřany tam, kam patří. Velitel armády má na starosti nejenom početné mužstvo, ale i všechny tänöwilllské prince. Odpovědnost velká, zvláště, když mu ten nejmladší neustále vzdoruje jako kdyby snědl moudrost světa. Však on ho boj naučí, že realita není jako na přátelském klání na kolbišti. Jenže Sasuke, jižanský skvostný květ, má i jiné než krvežíznivé potřeby.
 
Kdo ještě nečetl pozadí příběhu, tak má možnost nakouknout zde Válka rodů - upoutávka.
 

Číst dál: Válka rodů: Nemilosrdný sever - 1. Válečná porada

Přidat komentář (12 Komentářů)

Válka rodů - upoutávka

 
Povídka Pod vlajkou Uchihů končí a je čas vám dát malou ochutnávku toho, co nastoupí na její místo. Už název Válka rodů vypovídá o tom, že na pozadí příběhu se odehrává nesmiřitelná válka mezi rodem Uchihů a Kumogakure. Ústřední postavou celého příběhu bude Sasuke, jižanský princ, bojující proti proradným psům ze severu. Jenže nešťastnou náhodou se dostane do zajetí seveřanů, kteří díky němu budou mít v rukou silné eso. Co se stane hrdému, namyšlenému mladíčkovi, když si na něj došlápne tvrdá bota nelítostného severu? Kontinent Aqualas skrývá nejedno fantastické dobrodružství, odehrávajíce se na rozpáleném jihu či věčně zmrzlém severu.
Kromě různých zažitých stereotypů jednotlivých postav se můžete těšit netradiční páry postupnou a propracovanou psychologii postav a samozřejmě námi oblíbené fantasy prostředí.

Číst dál: Válka rodů - upoutávka 

Přidat komentář (2 Komentáře)