Jediná cesta ven - 1. kapitola

Milí čtenáři :)
Je tady sbrusu nová povídka, před kterou jsem se snažila citlivější čtenáře už nějakou dobu varovat, pojďme tedy konečně s pravdou ven :D Doufám, že jste si všimli, že v posledním roce se Madara v povídkách choval téměř vzorně. Možná si občas střihl trochu toho padoušství, ale ve vztahu k Sasukemu byl pozoruhodně mírný, bez jakýchkoliv násilností. Od této soboty se však situace mění a na nějakou dobu se vrátíme ke starému zlému Madarovi, mafiánskému bossovi, se všemi jeho nejodpornějšími vlastnostmi, jakými umí oplývat. Tato nová povídka, Jediná cesta ven, nemá sice zrovna originální námět, je totiž jakousi syntézou a adaptací povídek, jako je třeba Plamen záchrany, Cesta pomsty nebo Výcvik zlobivého kocourka, ale je mnohem propracovanější než Plamen záchrany, vztah Madary a Sasukeho je daleko temnější než v Cestě pomsty a určitě v ní nejde jen o sex jako ve Výcviku zlobivého kocourka.
 
Je to prozatím i nejdelší fanfikce, kterou jsme s Daenerys napsaly, a stále ještě není dokončená, ovšem v zásobě máme dost kapitol, abychom ji snad stihly dopsat bez prodlení dílů. Mimochodem kdo na to bude mít žaludek a pustí se do jejího čtení, jistě si v průběhu kapitol všime, že v této povídce má Madara jednu zajímavou a trochu legrační fetiš, kterou byste u něj určitě nečekali :D Z ostatních postav se můžete těšit i na klasické záporáky, jako je Kakuzu, Kisame a velkou roli sehraje samozřejmě i Hidan. Pokud se četbě z pochopitelných důvodů vyhnete obloukem, snad zde najdete na nějakou dobu dostatek staršího materiálu a nebojte, nějaká méně temná povídka se tu stoprocentně ještě objeví :D
 
Žánr: AU, darkfic, drama
Autor: Daenerys & Smajli
Pairing: MadaSasu
Varování: yaoi (18+), uchihacest, násilí, rejp, shota
Obsah: Madara Uchiha, nebezpečný a mocný muž s vysokým postavením v podsvětních kruzích, musí záhy přestěhovat svůj business do zahraničí kvůli mladšímu bratrovi Fugakovi, který se jej snaží dostat za mříže. Za to mu přísahá krutou pomstu a její obětí se nestane nikdo jiný než Sasuke, Fugakův mladší syn. Po únosu se stává pouhou hračkou k uspokojení Madarových choutek a začíná hra se zoufalou snahou vrátit se domů. Hra, v níž má Madara nesnesitelně navrch.

Číst dál: Jediná cesta ven - 1. kapitola

Přidat komentář (28 Komentářů)