Naděje umírá poslední - upoutávka

Šestnáctiletý neoblíbený blonďáček Naruto válčí se svým osudem, který z něj dělá třídního outsidera a který ho donutil projít si životem v dětském domově. Bojuje se školním prospěchem, bojuje o začlenění se mezi spolužáky a v neposlední řadě ho trápí láska.

Sasuke je o rok starší než Naruto a na první pohled se od sebe oba chlapci liší snad ve všem. Sasuke je hvězdou školy, je oblíbený, vyhledávaný a také velice arogantní. Jeho chování je poznamenané prožitou hrůzou z dětství.

Oba jako by byli určení k tomu, aby se stali nepřáteli. Ale co když zasáhne láska? Dokáží chlapci překonat překážky v jejich rozdílnosti, strach z posměchu ostatních spolužáků a také krutý osud v podobě Sasukeho bratra?

Láska, romantika, školní prostředí, ale také drama a smutek, již brzy v příběhu:

Naděje umírá poslední.

 

A ještě takový malinký trailer:

Takže ještě bych měla podotknout pár věcí...
 
Především po tom, co mě Domča znechuceně poučil o tom, že moje příběhy většinou postrádají jakýkoliv děj a víceméně v nich jde jenom o to jedno (a má pravdu), jsem se tentokrát postarala o to, aby tohle byl doopravdy příběh a ne jen uspěchané PWP. Tudíž z toho plyne, že se jedná spíše o shounen-ai, jsou tam docela popisovány pocity zmatku a šoku kluka, který si donedávna vůbec nepřipustil, že by se mohl zamilovat do osoby stejného pohlaví. Yaoi tam bude taky, ale až v pozdějších dílech a také varování - vyskytne se jedno dost ošklivé znásilnění, kterým jsem skoro vyděsila sama sebe =D
 
Dalšího záporu jste si už určitě všimli z upoutávky nahoře, totiž že povídka bude dost klišózní, a lá Popelka a princ... nejspíš vám už z jiné mojí tvroby došlo, že neumím být originální, takže mi to prosím odpusťte =)
 
A poslední věc, která zbývá... jak už jsem psala, byla bych ráda, abyste se mi vyjádřili, zda si přejete vydávat to po kapitolách kratších (1 až 1,5 A4) nebo delších (kolem 3 A4). Dole máte anketu, tak mi prosím zahlasujte, případně se vyjádřete do komentářů. Děkuju =)
 
Toť asi vše...
Přidat komentář (0 Komentářů)