Vražedná volba - 1. kapitola

Milí čtenáři!
Máme tady novou povídku, která bude nyní vydávaná každou sobotu zhruba do konce října. Jedná se o fanfikci na přání pro XXMikki, z prvního obnoveného losování Každý se počítá. Je to povídka tentokrát mnohem temnější a zlověstnější než předešlé dvě, ale nebojte, myslím, že po tom všem, co jste už na tomhle webu mohli číst, tohle dílo jistě skousnete :D Jistě pro vás bude změnou, že Sasuke opět není ani náhodou v roli oběti, ale spíše naopak, v roli pověstného predátora. Čeká vás vztah podobný italské domácnosti, ale také síla přátelství a pár scén, u kterých byste radši měli být na lačno 3:)
 
Doufám, že se bude tahle menší série líbit nejen XXMikki, pro kterou byla napsáno, ale i vám všem, ačkoliv pochopím, pokud některým z vás zrovna nepadne do noty :)
 
Žánr: AU, kriminální
Autor: Daenerys & Smajli
Pairing: HidaSasu
Varování: yaoi (18+), krev, smrt
Obsah: Se Sasukem Uchihou se život nikdy nemazlil. Právě to ho ale dostalo na pozici jednoho z nejnebezpečnějších nájemných vrahů Peinovy mafie, na čemž má podíl i jeho bývalý "učitel" v zabíjení lidí a současný milenec. Z temné minulosti mu zůstal jen jeden jediný opravdový přítel. Než se však Sasuke naděje, bude postaven před volbu, která může stát život jeho i všechny, na kterých mu ještě alespoň trochu záleží.
 

Číst dál: Vražedná volba - 1. kapitola

Přidat komentář (19 Komentářů)