Lekce v autoškole

 
Už jsem totiž strašně dlouho nedostala dávku svojí drogy, ItaSasu yaoi, a vy to teď odskáčete.
 
Kvůli nedostatku času a přílišnému stresu jsem se ještě ani nezmínila, jak pokračují moje... ehm... budiž, říkejme tomu jízdy. Pokusy o jízdy by zřejmě bylo výstižnější. Ještě ve čtvrtek jsem byla pevně rozhodnutá autoškolu nedodělat, ušetřit si ten žaludeční vřed, co mi už od začátku lekcí bují, přestat se nervovat před každou jízdou a zkrátka čestně opustit místo za volantem, kde nemám co dělat zbaběle prchnout. Nebudete tomu věřit, ale tento scénář se neuskutečnil, díky mému instruktorovi. A ano, mluvíme o tom samém, u kterého jsem si už na první jízdě byla jistá, že si nepadneme do oka. Nevím, jak to dokázal, ale přemluvil mě. Prozatím. Řekla bych ovšem, že toho oba budeme litovat hned v úterý, až nastoupím na další jízdu. A to už mi jich zbývá jen pět. Až tu zkoušku neudělám, možná si přizná, že jsem měla pravdu. No nic.
 
Píšu o tom proto, že v podstatě díky jeho povzbudivým řečím vzniklo tohle "dílo". Jen pro představu, ta první část, která se odehrává ve městě, je líčená téměř z vlastní zkušenosti. Takhle nějak to totiž vypadá, když za tím volantem sedím já.
 
Žánr: tvrdé PWP
Pár: ItaSasu
Rating: 18+ (a já už to můžu číst, heč =P)
Nechutnosti: incest, sex v autě
Obsah: Rodina Uchihů vede autoškolu. Počítá se s tím, že se Sasuke stane instruktorem tak jako Itachi. Pokud se ovšem naučí řídit.
 
P.S.: Nejspíš je tam plno chyb, už jsem to po sobě nečetla. Slohovku holt budu muset vypotit zítra, což bude heroický výkon. Jednou za svou nezodpovědnost shniju v pekle.

Číst dál: Lekce v autoškole

Přidat komentář (2 Komentáře)