Stíny Rövienu - 1. Únik z klece

Hanička se rozhodla, že nebude zlatou husou pro obchodníka s rybami. Vydává se do světa, aby dokázala nejen svojí rodině ale i sobě, že má hodnotu. Cesta ji zavede ho krčmy, kde potká několik lidí, které ji navždy změní život.

Doporučuji mrknout na prolog k příběhu, kde se můžete seznámit se světem a jeho zákonitostmi, rasami, náboženstvím a hlavními hrdiny. 

Číst dál: Stíny Rövienu - 1. Únik z klece

Přidat komentář (12 Komentářů)

Stíny Rövienu - Prolog

HaničkaPovídka Stíny Rövienu přinese na naše stránky úplně nový vítr. Zcela netypicky bude hlavní hrdinkou žena či spíše dívka, Hanička, společně s nesourodou kumpanií. Hanka se vydá z rodného hnízda za slávou a úspěchem, aby rodině dokázala, že není jen dobrý artikl pro upevnění obchodů sňatkem. Těžké rozhodnutí v její době. Na cestě ji bude doprovázet člověk Vran, hobit Orim, trpaslík Hrop a kroll Hronaj. Zvláštní seskupení s odlišnými charaktery a motivací k cestě po světě. Vrhne se do nemilosrdného světa, kde však nalezne nejenom dobrodružství, ale i vzrušení, dobré srdce, zradu i touhu a také trochu grošů do váčku. Tato povídka je ryse zasazená do daleké historie království s prvky fantasy a magie. Chci vás upozornit, že příběh není eroticky laděný jako většina zdejších příběhů.

Číst dál: Stíny Rövienu - Prolog

Přidat komentář (7 Komentářů)