Doteky noci - 1. kapitola

Yo monsters!
 
Dnešním dnem začínáme úplně novou sobotní fanfikci, kterou jsme pro vás sepsaly s Daenerys. Už u konce té minulé sobotní povídky jsem vás trošku připravovala na to, že bude svým způsobem naprostým opakem Jezdecké vášně - tentokrát se jaksi znovu ponoříme do temných psychologických sfér a patologických jevů. Pár, který vás teď bude provázet sobotami, patří k mým oblíbeným, ale chápu, že pro spoustu čtenářů představuje hluboký morální problém. Ano, řeč je o incestním vztahu otec - syn. Fugaku má ve svých hlavních rolích chudák pořád nálepku násilníka a... ehm... no, tato povídka nebude výjimkou :D Rozhodně je na vašem vlastním uvážení, zda ji budete chtít číst nebo ne, protože opravdu spadá do kategorie darkfic, ale i když to bude znít možná kapku divně, já osobně ji považuji za jedno z nejlepších děl, které jsme s Daenerys vůbec sepsaly... možná dokonce prozatím to nejlepší.
Tahle povídka není tak šokujícně brutální jako Pokušení nebo Obětní beránek, není v ní žádné mučení nebo přehnané násilí, a i když nezastírám, že se v ní samozřejmě objevuje rejp, daleko víc se soustředí na psychologický vývoj obou hlavních postav a já si myslím, že tahle povídka se od ostatních zajímavě liší v tom, že pro jednou nestaví Sasukeho tak úplně do role ustrašené ubohé oběti, a i když samozřejmě obětí je, jeho následné patologické chování považuji za velmi autentický důsledek zneužívání v rodině. Zda se vám tahle povídka bude líbit, hnusit nebo líbit takovou tou morbidní fascinací, to už je na vás, i samotné čtení, každopádně pár měsíců tu teď s námi bude :D
 
Žánr: AU, darkfic
Autor: Daenerys & Smajli
Pairing: FugaSasu
Vedlejší pár: HidaSasu
Varování: yaoi, incest, rejp (18+), zneužívání
Obsah: Sasukeho šťastné a bezstarostné dětství skončilo jednoho mrazivého rána na silnici, kde vyhasl život jeho nejmilovanějších členů rodiny, až na jednoho. Jenže jeho vztah s otcem, kdysi tak pevný a nevinný, dostal po smrti jeho matky a bratra úplně jinou, temnou podobu, což u něj roztočilo děsivý kolotoč zahrnující alkohol, drogy, výtržnictví, a dokonce i prostituci. Zdá se, že z tohoto kruhu není úniku a že je odsouzený ke krátkém bolestnému životu, než si svým šíleným životním stylem naprosto zhuntuje tělo i mysl.

Číst dál: Doteky noci - 1. kapitola

Přidat komentář (16 Komentářů)