Plamen záchrany 1.

Madara unesl Sasukeho z rodného hnízda, aby se pomstil svému bratrovi. Fugaku si na něj došlápl a chtěl ho zatknout. Přitom nedělal nic moc hrozného, jen obchodoval s lidmi… a možná by se našly i další zločiny proti zákonu, které by mu milovaný bratříček přišil na triko. V zahraničí se mu akorát vysmál a ze Sasukeho si udělal nedobrovolného mazlíčka. Tohle nejluxusnější zboží občas prodává i vlastním lidem za odměnu. Je tohle pro Sasukeho konečná nebo se najde někdo, kdo ho zachrání?
 
 
 
Madara seděl na kožené pohovce své přepychového sídla a hladil střapatou hlavu svého osobního mazlíčka. Sasuke, jeho synovec. On zrovna nezastával typickou úlohu strýce. Popravdě se k němu choval úplně jinak, než k členu rodiny. Možná trochu perverzně a majetnicky, ale v jeho branži to bylo normální. Už velmi dlouho jel v černotě, která byla celosvětově potíraná, ale pořád byli lidé, kteří měli zájem. Byl obchodníkem s bílým masem. Neštítil se ničeho. Nechával lidi unášet podle objednávky. Sem tam i jiná zajímavá prácička a měl doživotně vystaráno. Jenže, jak jednou vstoupíte do těchto končin, tak už nemůžete odejít a Madara ani nechtěl. Jen před pár lety měl trochu namále. Jeho bratr Fugaku. Chrabrý a poctivý, až mu to lezlo ušima ven, si na něho došlápl. Objevil ve vlastním rodě černou ovci a neváhal se jí zbavit. Ještěže měl dobré špehy, jinak by už bručel za mřížemi a bratr jakožto kapitán se na něho chodil s odporem dívat. Při té razii mu sebrali pár lidí, které nechal později odstranit, aby příliš nemluvili. Jenže neměl rád, že mu někdo v jeho rybníčku čeří vodu, a ještě tu noc, kdy policejní hlídky prohledávaly jeho prázdnou skrýš, zajel k bratrovi domů. Nebyla to úplně přátelská návštěva, jel tam s cílem ukázat Fugakovi, že by se měl držet zpátky, a sebral mu to nejcennější. Syna. Vzal si toho nejmladšího. Bylo mu tehdy třináct. Takové malé pískle, které se teprve vyklubalo. O to byla rána pro rodinu bolestivější. Odjel do zahraničí, kam Fugakovy prsty nedosáhly, a pokračoval v černotě dál. Někomu jako on nebylo nic cizí a velmi brzy Sasukemu ukázal, jaký úděl ho čeká po jeho boku. Bral si to štěně často do postele. Ze začátku to bylo obtížné. Bránil se, ale teď po třech letech už věděl, kde je jeho místo. Navíc ho občas nabízel jako trofej pro své nejlepší lidi. Samozřejmě za jistou protihodnotu, která nebyla vůbec malá. Přece jenom byl Sasuke prvotřídní zboží, za které by na černém trhu dostal i sumičku čítající devět číslic. "Sasuke, už se těšíš na svého zákazníka?" zeptal se mladíka.
.
Oslovený chlapec prudce vstal z pohovky a beze slova přešel k velkému oknu, ze kterého byl perfektní výhled na snášející se šero. V jeho neobvykle velkých tmavých očích se zračil odpor.
"Ty víš, co si o tom myslím. Nikomu držet nebudu! Slíbils, že minule to bylo naposledy," odsekl chladně. Tak to bylo vždycky, Madara ho půjčoval vysoce postaveným mužům, na které chtěl udělat dojem nebo to byli jeho nejvěrnější. Protože nikdy nebyl zrovna poslušný, většinou ho předtím buď svázal nebo zdrogoval, podle toho, co si klient přál. Potom se mu strýček dost neupřímně omluvil a slíbil, že už se to nebude opakovat. A za pár měsíců znovu. A znovu. Byl proti tomu úplně bezmocný. Pravda, co se tak doslechl, byl na tom ještě dobře, sexuální obchody byly pro Madaru denní chleba a většina chlapců, která prošla jeho systémem, končila v bordelech, kde byli zneužíváni denně. Ani tak to nebyl žádný med, protože i když s ním strýc zas tak často nekšeftoval, sám jeho tělo prznil minimálně dvakrát týdně, někdy častěji, někdy měl klid, když byl někde pryč vyřizovat obchody. Bylo mu třináct, když mu to udělal poprvé, a od té doby se to opakovalo, aniž by ho někdy nechal poznat sex jaksi i z jiné stránky, případně se ženou.
Navzdory všem útrapám vyrostl Sasuke v krásného sedmnáctiletého mladíka, ostatně, kromě jistých tělesných služeb, mu Madara vždy poskytoval to nejlepší. Domácí vzdělání, kvalitní jídlo, pohyb, třebaže ostře hlídaný, aby nikdy nikam neutekl, na to měl lidi.
.
Madara pomalu vstal a došel za to pískle a zezadu ho objal. Nosem se otřel o jeho krk a nasál pro něj stále přitažlivý pach. "Já vím, ale teď už je to opravdu naposledy," přislíbil nepřesvědčivě. "Přijede Hidan, a dokonce neměl žádné speciální požadavky," pronesl jen tak mimochodem. "Můžeš mu ukázat, jak si umíš hrát na kocourka." Občas měl starší Uchiha pocit, že si Sasuke musí ostřit nehty, jak byl někdy dodrápaný.
.
"Žádné speciální požadavky?" podivil se Sasuke a v hlavě už osnoval plán, co všechno mu provede, když bude mít čistou mysl a volné ruce. Ze začátku, ještě tak do patnácti, si s ním většina těch chlapů celkem hravě poradila sama, ale co trochu víc povyrostl a zesílil, už to s ním nebylo tak snadné. Týpek, co si naposledy věřil natolik, že to zkusil bez požadavků, už si nikdy víc nezašuká, o to se Sasuke postaral. "Nech mě být, děláš ze mě hračku pro ty svý posraný kámoše!" prskl a otočil se ke strýci čelem. "Nebudu…ah!" Než stačil dopovědět, sevřel Madara tvrdě jeho bradu.
.
"Budeš dělat, co ti řeknu a kdy ti to řeknu!" zavrčel Madara nebezpečně. "Jsi tady jen na jednu věc, taky bych tě mohl nechat přivázat na řetěz jako zvíře, ale chtěl jsem být na tebe hodný a dovoluji ti pohybovat se volně po sídle, dělat, co chceš, a ještě se ti to nelíbí… Možná… možná je čas trochu přikrátit tvoje vodítko, stáváš se neposlušným," zasyčel starší Uchiha a černými bezednými hloubkami si měřil mladíka.
.
Sasukemu vzdorně zablýsklo v očích, ale nahlas se protestovat neodvážil, nechtěl skončit jako hračka na plný úvazek v bordelu. Kolikrát už se pokoušel utéct, ale když se to vzalo kolem a kolem, neměl se ani kam vrátit. Jeho milovaná rodina už neexistovala, tu noc, kdy ho unesl, zabil Madara jeho rodiče i staršího bratra. Ta ztráta dodnes nepřebolela, ale svým způsobem byl Madara jediný, koho měl. Nemohl mu odpustit, avšak nebyl si jistý, zda by si sám venku poradil.
.
"Vidím, že to chápeš," ušklíbl se Madara, " a teď se běž přichystat. Však to znáš," pobídl mladíka. "Doufám, že budeš hodný a nebude se opakovat ten tvůj exces se Sasorim." Docela to bylo nepříjemné, ale varoval ho, že nemusí to jeho štěně zvládnout. Mimoto se Sasukeho pověst mezi jeho lidmi a spoluobchodníky zvedla. Každý chtěl to divokého ježka poznat taky. No všem nebylo dáno. Sasukem musel zůstat výjimečným a ne prodejnou děvkou.
.
Sasuke stiskl rty do tenké čárky a s nakvašeným výrazem, který ovšem Madarovi většinou připadal roztomilý, odešel do patra. Strýcovo sídlo bylo obrovské, v přízemí se nacházela kuchyň, jídelna, prádelna, posilovna a velký salón s perfektně vybaveným barem, kde Madara přijímal hosty a domlouval obchody. Kromě toho byly v přízemí dveře do sklepa, krásná vstupní hala a také dva pokoje pro hosty.
Sám Madara a Sasuke měli pro sebe celé první patro s obývacím pokojem, velkou koupelnou, Madarovou pracovnou, ložnicí, Sasukeho ložnicí a pár dalšími pokoji. Ve druhém patře pak měl svoje místnosti a ložnice personál domu. Zahradník Yamato, kuchař Chouza, dvě služebné a taky ochranka, jejímž jedním úkolem bylo i hlídat mladého Uchihu.
.
Dostat pozvánku od Uchihy Madary do jeho domu a poskytnutí služeb jeho mazlíčka byla nabídka, která se neodmítá. Sice byla pekelně drahá, ale říct ne se v podstatě nesmělo. Bylo to něco unikátního, co mohl dostat jen opravdu dobrý zaměstnanec. Hidan neváhal. Slyšel už nejrůznější zvěsti o mladíkovi, který dělal jejich šéfovi společnost. Dneska cítil pomalu příjemnou závrať z toho, že byl vybrán. Však se taky kurva snažil, aby ty děvky, které se mu dostaly pod ruku, šly na dračku. U kovové brány se nechal zkontrolovat a vjel do rozlehlého sídla.
.
Madara nechal v salónku připravit lehké pohoštění a samozřejmě nezbytnou whisky s ledem, což bylo jeho nejoblíbenější pití. Sám už čekal ve zdobném koženém křesle, když slyšel na štěrkem vysypané příjezdové cestě přijíždět auto. Kývl na služebnou Temari, aby šla pro jeho hosta.
Blondýnka ve slušivém úboru vyběhla z domu a čekala, dokud Hidan nezaparkoval v garážích. Jakmile bělovlasý muž vystoupil z vozu, předvedla mu nacvičený profesionální úsměv. "Dobrý večer, pane," pozdravila ho uctivě, "pan Uchiha vás již očekává v salónku. Pojďte prosím za mnou."
.
"Tak jdeme," uchechtl se Hidan, který se cítil zvláštně, když vcházel do velké vily. Mohlo by tu bydlet moře lidí a přitom tu byli jen jedna hlava mafie a mazlík. Nechal se vést vyzdobenými místnostmi, které přímo křičely na návštěvníky, jak je jejich majitel nechutně bohatý. "Zdravím, šéfe," pronesl při vstupu do salonku a podal si s Madarou ruku.
.
"Rád tě vidím," ujistil ho Madara poněkud žoviálně a pokynul mu do křesla, "posaď se, naleju ti? Cesta sem je dlouhá, určitě ti vyschlo." Samozřejmě se předem počítalo s tím, že tu Hidan zůstane do rána, obvykle nejstarší Uchiha nedefinoval svou nabídku jako jeden sex, ale jednu celou noc, čehož většinou jeho nejvěrnější využívali. Někdy se k nim pak v průběhu i přidával, když neměli nic proti.
.
"Bydlíš snad na konci světa. Skoro bych potřeboval navigaci," vděčně přijal zlatavé pití a po přiťuknutí si pořádně lokl. "Kvalitní, stejně jako všechno v tomhle domě," protáhl přemítavě. Byl na toho mladíka zvědavý. Třeba takový Kakuzu, škrt jeden zasranej, tu prej už byl třikrát. Nechápal, jak to dělá, ale zřejmě dokázal obrat o prachy všechny, koho potkal.
.
"Jak jinak, měls mě snad za žebráka?" uchechtl se Madara a pohodlněji se opřel v křesle, načež se na Hidana pronikavě zahleděl. "Těch posledních pár měsíců se ti skutečně podařilo," pochválil jeho výkon, vydělal pro něj neskutečné prachy, "jsi dobrý kuplíř. Pravda, občas se mezi těma klukama najdou fajn kousky… ale pořád je to spodina, když už je některý z nich po všech stránkách zdravý, zase chybí pěkný obličejíček nebo jiné. Nemám pravdu?"
.
"Pravda. Ono někde šlohnout pěkný kluky není jen tak. Však to znáš, ale za ty perly se toho musí vytřískat co nejvíc. Jenom ať za ty kurvičky pěkně platí… Stejně nezdá se ti, šéfe, že poslední dobou jdou víc na dračku kluci?" Hidan zakroužil skleničkou a pozoroval v odrazu kostek pokřivenou Madarovu tvář. On bral svou práci jako poslání… i když spíš by se rád dal na dráhu odstraňovače nepohodlných lidí.
.
"A ty se divíš?" pousmál se Madara jako mlsná kočka, "copak nějaká kundička může být lepší než těsná chlapecká prdelka?" Vyslovil to zcela bez ohledu na Temari, která stála u dveří připravená plnit pánovy příkazy, ale při těch slovech nehnula ani brvou. Vlastně byla tak trochu i ráda, že její zaměstnavatel dával přednost mužům, nebo tedy spíš jednomu, aspoň měla jistotu, že se nedočká nějakého obtěžování.
.
"Nedivím se, jen mi přišel zajímavý ten vzestupný trend. Jako kdyby se mezi námi množili teplouši," zachechtal se Hidan, "celý svět bude za chvíli šukat zadky. To už je docela zvrácená představa. Už jsi slyšel, co jsem dovezl za nové mazlíčky? Nechtěl by ses dojít podívat? Třeba by tě něco zaujalo," snažil se navnadit Madaru. Být dobře s nadřízeným se občas hodilo.
.
"Možná," odtušil Madara nevzrušeně. Sem tam se na zásilky přišel podívat jako kontrola. Svoje zboží nechával třídit do několika kategorií, tak občas chtěl vidět, jestli mu do té nejvyšší nestrkají nějaké sračky. Někdy nějakého mladíka ozkoušel, ale na jeho mazlíčka neměl nikdo. Dlouze se napil ze skleničky. "Když už jsme u toho… nemáš taky chuť okusit nějaké kvalitní zboží? Řekl bych to nejkvalitnější?" lehce zvrhle se pousmál.
.
"Rozhodně bych neodmítnul," přikývl Hidan, "jsem velmi potěšen, že sis vybral mě. Už se těším, jak budu moc toho tvýho mazlíčka vymrdat. Slyšel jsem, že umí všechno, hlavně kousat." Nemohl se dočkat, až si ho zkrotí, vyšuká a označkuje semenem. Sasuke byl jako tajemství samotné nezranitelnosti Madary. Nikdo pořádně nechápal, jak to dělá, že na něj stále nikdo nepřišel.
.
Madarovy rty se zlověstně zvlnily. "Znáš mě, rád se podělím, jsem taková dobrá duše," prohodil lehce nemístně a zakroužil skleničkou, až kostky ledu jemně zacinkaly o stěny. "Ale jistě chápeš, že když už máš tu výsadu ozkoušet tak delikátní sousto, není to jen tak. Prachy dorazily na účet, potud v pořádku, ovšem mám několik takových pravidel, která budeš muset dodržovat, než tě k němu pustím, rozumíš?"
.
"Pravidla?" odtušil bělovlasý muž znechuceně. Myslel si, že prostě půjde do nějaké místnosti, kde ojede vzpurného mazlíčka a to bude všechno. To mu ten bručoun Kakuzu neřekl. Taky se mohl pochválit, že Madara má nějaké připomínky. "Tak sem s nimi," povzdechl si nakonec. Co už s ním má dělat, vzpírat se nemůže… i když, kdo ho v posteli bude sledovat? Má šéf všude kamery?
.
"Za prvé, Sasuke je můj miláček. Vypiplal jsem si ho k dokonalosti už od mláděte a tobě ho jenom půjčuju, jasné? Jakákoliv snaha přetáhnout si ho k sobě tě bude stát život. Nedívej se na mě takhle, jeden tvůj předchůdce na to doplatil," uchechtl se temně, "za druhé, patří mně, a jestli mi ho poškodíš, oplatím ti to desetkrát. Mluvím samozřejmě o těch tvrdých praktikách, co jsem slyšel, že provozuješ. Žádný trvalý následky, osobně si to zkontroluju, až skončíš. Samozřejmě se obávám, že… jak bych to řekl… menší míru násilí budeš muset použít, když sis to nechtěl usnadnit drogou nebo pouty. Jsi si jistý, že to všechno zvládneš zkombinovat?"
.
Madara byl přesně stejně majetnický jako Kakuzu, akorát ten se zajímal akorát o prachy. Hrozný, člověk si ani svobodně zašoustat nemůže. "Chápu to dokonale. Chci vyzkoušet, jak je tvůj mazlíček divoký. Fetka mě ani v nejmenším nezajímá a příliš snadné sousto ve formě předchystané jednohubky mě neláká. Určitě ho zvládnu," ujišťoval šéfa. Nějaké malé nedomrlé nedochůdče mu nemůže udělat moc problémů.
.
"Dobře, ale pokud ne, ujišťuju tě, že to podnikáš na vlastní riziko. Za případně způsobené… ehm… dysfunkce nenesu zodpovědnost," podotkl ještě Uchiha v narážce na Sasoriho případ. To bylo opravdu nemilé, ale Hidan byl daleko větší vazba než rudovlasý muž. Nepochyboval, že Sasukeho zvládne, jen si zcela určitě odnese nějaký ten šrám. Jeho samotného ještě dlouhé stroupky svědily od posledně na zádech a ramenou. Dopil sklenku. "Takže jdeme?"
.
"Jdeme, už se nemůžu dočkat, až ošukám něco tak výjimečného," odtušil Hidan natěšeně. Byl zvědav, jak se bude mazlíček bránit. Měl by být uvyklý, ale třeba poslouchá jen Madaru a na ostatní je agresivní. Kdo ví, jaký vztah mezi sebou mají. Rozhodně si dneska v noci užije a slyšel, že šéf občas dojde v druhé polovině noci a przní mladíka společně.
.
Dlouhovlasý muž vstal z křesla a kývl na Hidana, aby ho následoval. Vyvedl ho ze salónku a ve vstupní hale pak na velké kamenné schodiště, zčásti potažené modrým kobercem, aby od něj nezábly nohy. To jeho malé pískle bylo zvyklé kromě nejtužší zimy chodit naboso. Prošli do prvního patra a Madara se následně zastavil před dveřmi mladíkovy ložnice, na které zaklepal. "Sasuke? Vedu ti společnost, někdo by se s tebou rád seznámil. Buď na něj hodný," zavrkal, než pustil Hidana dovnitř.
Sasuke seděl na své posteli a srdce mu strachy vyvádělo. Byl po důkladné koupeli, Madara dbal na to, aby se předtím vždycky přepečlivě vydrbal a umyl si vlasy, aby se novému muži předvedl v co nejreprezentativnějším stavu. Nesměl ale používat parfémované přípravky, aby prý nevyprchala jeho přirozená vůně.
.
Hidan měl konečně poprvé v životě možnost vidět Madarova mazlíčka. Vešel dovnitř. Tohle bylo opravdu exkluzivní zboží prvotřídní kvality. Pěkný mladý hřebeček, toho kdyby prodal, tak by měl peněz jako šlupek. Popošel blíž a měl takový nejasný pocit, že se dívá na někoho známého, ale Sasukeho nikdy předtím neviděl. Kdo ví, koho mu připomínal. Jen v těch černých očích se zračilo něco, co znal velmi dobře, strach.
.
Madara vstoupil hned za ním, aby se ujistil, že Sasuke se aspoň ze začátku předvede, jak má. No ovšem, to škvrně sedělo v koutě postele jako hříbek v lese. "Sasuke, postav se, takhle se vítají hosti?" napomenul ho mírně, ale se spodním břitkým podtónem, který mladík dobře zachytil.
Krátkovlasý chlapec zaváhal, ale jediné zúžení strýcových očí mu vzalo chuť neposlechnout. Pomalu se vyhrabal z postele a se sklopenýma očima si stoupl před oba muže.
"Hmm, prima." Madara přejel pohledem po domácím oblečení, které měl na sobě. "Hidan by si rád prohlédl tvoje kvality. Nestyď se a sundej trochu těch vrstev," pobídl mladíka. Nevypadalo to, že by se k tomu Sasuke nějak moc měl. Nechal mu půl minuty na rozmyšlenou, než zopakoval svoje přání ostřeji. "Svlíknout!" práskl rozkaz jako rána bičem, až sebou jeho synovec trhl, ale tenhle tón znal.
Sasuke věděl, že Madara nemá moc trpělivosti, a nechtěl dostat výprask páskem nebo rákoskou. Neochotně začal odkládat svršky.
.
Bělovlasý muž se musel uchechtnout. Sasuke byl pěkně vycvičený, i když se mu prvně nechtělo z oblečení. Sledoval, jak dolů sklouzlo tričko a odhalilo chlapeckou hruď. Pěkná mléčně zbarvená pokožka, lehce vyrýsované svaly. Těšil se na odhalení zbytku a div očima nepopoháněl mladíka, aby si trošku pohnul. To až Madarův ostřejší pohled dopomohl k rychlejší akci. Stejná pokožka bez poskvrnky byla i na stehnech a o chvíli mohl ohodnotit i Sasukeho mužské přednosti. Tohle by byl vrchol dražby pro nejvyšší vrstvu, škoda, že si ho Madara drží doma. "Tvoji podřízení opravdu nelhali," prohodil směrem k šéfovi, "opravdu prvotřídní kousek."
.
"Nejlepší hřebeček ve stájích," přisvědčil Madara s majetnickým úsměvem a přešel blíž ke svému pokladu. Pohladil ho po tváři. "Otevři na chvilku pusu, Sasuke," požádal ho sametově a sám pro sebe se v duchu uchechtl, když zachytil vzdorný lesk v mladíkových očích. Když to jeho mazlíček udělal, chytil ho za bradu. "Podívej se mu na zuby," vyzval Hidana. Jedním z největších problémů jejich nabízeného zboží totiž byl právě chrup. Spousta chlapců totiž pocházela i ze zemí, kde si zubní péči nemohli dovolit, a když už měli všechny, často byly křivé nebo zkažené. Sasuke je měl dokonale rovné a bělostné, nikdy ani nepotřeboval rovnátka. Ale dovedl pěkně kousat, když byl v nejlepším.
.
"Dokonalé," ohodnotil Hidan mladíka jako nějakou kobylu na trhu. Zkusmo sáhl mladíkovi na vlasy. Hladké a měkké. Někdy se setkával s mladíky, kteří ani při nejlepší péči před prodejem prostě neměli požadované vlastnosti a byli pořád podřadné zboží. "Kdes ho sebral? Že bych se tam zajel podívat, jestli tam ještě nezbyli nějací další." Možná by si pořídil i nějakého pro sebe, ale mnohem radši si je před prodejem půjčoval, aby ozkoušel jejich kvality. Nemusel se tak o nic starat.
.
Dlouhovlasý Uchiha se vychytrale usmál. "Řekněme, že když chceš kvalitu, musíš hledat na místě, kde to dobře znáš. Kde víš, co můžeš očekávat," nadhodil tajemně a ve zvráceném láskyplném gestu si přitiskl mladíka k sobě, než se podíval na Hidana. "Třeba zrovna ve vlastní rodině," dodal na vysvětlenou a zasmál se tomu, jak jeho podřízený vytřeštil oči. "Ne, neboj se, není to můj syn. Synovec. Jeho rodina je mrtvá, ale já jsem moc hodný strýček, viď, Sasuke?"
Oslovený mladík stiskl zuby pevně k sobě. Bylo vidět, jak se mu rozhořčením dme hruď, ale neřekl ani slovo.
"Tak dobře," uculil se Madara, "mlčení je souhlas." Pustil ho a na krok od něj odstoupil. "Tak se nám ještě otoč a předkloň se, ať může Hidan vidět úplně všechno. Přece ho nenecháme kupovat zajíce v pytli," pobídl tmavovlasého chlapce.
Sasuke se celý třásl vztekem. Předváděl ho jak nějaký dobytek ke koupi! Tenhle ponižující proces už párkrát zažil, vždycky když měl strýc náladu se chlubit. Nesnášel to.
"Mám ti pomoct?" zavrčel výhrůžně Madara, když Sasuke už zase otálel. Štěně jedno neposlušný.
Mladík vzdorně pohodil hlavou, ale nic jiného mu nezbývalo. Toporně se obrátil k oběma mužům zády a ponížen na nejvyšší stupeň se předklonil.
.
Bělovlasý muž si prohlížel všechno, co mu to štěně ukazovalo. Celý večer pěl chválu a nejinak tomu bylo i teď. "Opravdu vytříbený kousek. Netušil jsem, že je to tvoje krev." Tenhle fakt ho opravdu překvapil, ale nebylo se čemu divit. Madara se neštítil ničeho. Jeho šéf byl občas plný překvapení. "Vypadá pěkně v kondici, to ho tak málo protahuješ?" zeptal se a zvídavě přejel po vyšpuleném zadečku. Tohle za ty všechny prachy stálo. Když se bude snažit, tak si je rychle vydělá zpátky.
.
"Vcelku často, ale tak jako má Sasuke občas trošku… nepřizpůsobivou povahu, zřejmě i jisté jeho soukromé partie jsou trošku nepřizpůsobivé," zasmál se Madara a plácl ho po zadku, "má prdelku furt jako panic. Můžeš se narovnat, Sasuke." Sledoval, jak si jeho mazlíček rychle stoupl. Tváře mu hořely rozkošnou červení, že by ho nejradši na místě protáhl sám. Ale dal už Hidanovi svoje slovo. "No, věřím, že byste se rádi seznámili trošku důvěrněji," prohodil tedy, "takže já se půjdu ještě napít. Hidane, pamatuj, co jsem ti řekl. A ty, Sasuke, moc nezlob." S těmito slovy odešel z pokoje a zavřel za sebou dveře.
.
"Tak, konečně se můžeme seznámit o samotě, prdelko," usmál se Hidan natěšeně a přešel k tomu pískleti. Jestli to bude takové, jak právě Madara vyjevil, tak už se nemůže dočkat, až ho ojede. Přejel prsty mladíkovi po hrudi až do rozkroku, kde ho stiskl. Tak tak uskočil před fackou, která mu měla přistát na obličeji. "Trochu divoký kocourek. Neslyšels páníčka, že máš být hodný?"
.
"Ten tu ale teď není," odsekl Sasuke a ustoupil o krok. Rád by se dostal ke svému oblečení, ale měl takový dojem, že kdyby po něm sáhnul, byl by v nevýhodě. Litoval, že mu Madara z celkem pochopitelných důvodů nikdy nedovolil mít u sebe nějakou zbraň, třeba aspoň nůž nebo pepřový sprej. Takhle se mohl bránit jen velmi improvizovaně, třeba by mohl Hidana praštit budíkem.
.
"Nevadí, já už si s tebou poradím, jako s každým jiným. Když nebudeš spolupracovat dobrovolně, tak to holt bude nedobrovolně… Stejně to mám radši, když je v tom násilí," zavrkal s prohnaným úsměvem a šel si pro to pískle. Schytal několik ran, ale nic, co by ho vyřadilo z provozu. Žduchl ho do postele a zalehl ho. "Už mě docela vzrušuješ. Braň se ještě víc a ošukám tě tak, žes to ještě nikdy takhle nezažil."
.
"Hajzle! Taky takhle ubližuješ všem těm klukům, co máš na prodej?!" prskl vztekle mladý Uchiha a zmítal se pod ním jako lev. Přetlačovali se a kouleli po posteli v divoké bitce, ale Sasuke byl poněkud v nevýhodě. I když nebyl žádné párátko, Hidan už měl dalekosáhlé zkušenosti s nepoddajnými mladíky. "Auu!" vyjekl, když mu světlovlasý muž praštil hlavou o ozdobný sloupek jeho široké postele, až mu zajiskřilo před očima.
.
"Moc se necukej nebo ti s ní třísknu ještě jednou," zavrčel Hidan nebezpečně a otočil mladíka na břicho, aby ho mohl lépe zvládnout. Líbilo se mu, že je takový nepoddajný. Byť možná pod okem bude mít menší modřinu. Zapáčil mu ruku nahoru a musel se držet trošku zpátky, aby tohle luxusní zboží nepoškodil. Přece nesměly být trvalé následky. Začal se otírat klínem o cukající se zadeček.
.
Sasuke se snažil prudkým mrkáním zahnat mžitky před očima, snad nebude mít otřes mozku. Jak na něm Hidan ležel, nemohl se moc hnout, kruci, ten zmetek mu hodlal nejspíš zlomit zápěstí. I když věděl, že to bude bolet, zvlášť když už jednu ránu dostal, počkal na vhodný okamžik, až ucítil na šíji horký dech, a pak prudce hodil hlavou dozadu, až tvrdě narazil temenem na Hidanův obličej. Zaslechl bolestné vyjeknutí a na jeho nahá záda dopadlo pár kapek něčeho teplého. Využil chvilkového polevení světlovlasého síly, aby se mu vyškubl a rázným kopancem do břicha ho na moment paralyzoval. Sakra, chtěl níž, ale netrefil se.
.
Hidan bolestně hekl, jak se snažil rychle vzpamatovat a předloktím si otřel krev pod nosem. Ten zmetek ho teda solidně nasral. Málem sebou švihl, jak se mu zamotala noha do povlečení. Tak tak dohnal Sasukeho u dveří a škubnutím za ruku ho odtrhl od kliky. "Zmetku jeden zasraný," štěkl Hidan notně nasraně a shodil mladíka do postele. Už se nezabýval něčím jako je objevování chvějícího se těla. "Řekl sis o to," přislíbil Sasukemu a vrhl se na něj.
.
Mladý Uchiha si nepamatoval, že by se některý z mužů, se kterými ho kdy donutil Madara spát, přestal takhle ovládat. Schytal několik políčků, až ho pálily tváře, a když mu na znamení opovržení plivl do obličeje, dostal i pěstí, až si prokousl ret. To bude teda zítra vypadat. "Sáhneš na mě a budu křičet!" vyhrožoval, jak se Hidan snažil vyprostit z oblečení, "až mě strejda uvidí takhle, vykuchá tě jako prase!" Náhodou věděl o podmínkách, které si Madara stanovoval.
.
"Seru na něho, za takový balík, který jsem mu dal, jistě přejde takové menší škrábanečky," odpověděl Hidan s jistotou a zatímco si pod sebou přidržoval Sasukeho se honil, aby mohl tomu pískleti ukázat, že jemu se nikdo vzpírat nebude. Natiskl se na mladíka tak, aby ho nemohl praštit hlavou, a navedl svoje ztopoření k tomu sevřenému otvůrku. Viděl, že se to štěně už už nadechuje, aby zakřičelo a bez průtahů mu zacpal pusu.
.
Sasuke takovýhle průběh vůbec nečekal. Vždycky když už dělal takové problémy, že ho některý z Madarových podřízených nebo obchodníků nemohl zvládnout, si dopomohli nakonec pouty nebo něčím podobným, ale vztáhnout na něj hrubě ruku se neodvážil nikdo, maximálně dostal sem tam facku nebo výprask, ale nikdy neucedil ani kapku krve, na to si dávali pozor. Zato Hidan byl šílenec, pořád čekal, kdy se konečně odtrhne, aby našel v šuplíku lubrikační gel. Bez toho přece nemohl nic…
.
Bělovlasý muž hrubě dýchal, jak se přetahoval s mladíkem. Snažil se dostat dovnitř, ale to pískle bylo sevřené a nepoddajné. Neměl čas ani chuť se zdržovat s nějakým lubrikantem. Přece se do něj dostat musí. Průbojněji zatlačil a už už se mu zdálo, že se ty svaly roztáhnou, než povolily nějak náhle a on se zanořil dovnitř. To už šlo nějak hladčeji.
.
Tmavovlasý mladík vřískl do Hidanovy dlaně. Kdyby mu ten sráč nedržel ruku na ústech, byl by ho varoval, že bez gelu to nepůjde. Tedy, aspoň si to myslel, dokud mu prudká ochromující bolest nevjela do všech nervů. Už to zažil, dvakrát, když mu bylo třináct a Madara ho teprve zaučoval. Bolelo to jako kráva, mlátil sebou pod Hidanem ještě prudčeji a snažil se ho ze svého zmrzačeného těla vypudit.
.
Hidana nezastavilo vůbec nic a vnikl to natrženého otvůrku nadoraz. No… možná ho trošičku poničil, ale teď mu chtěl oplatit tu jeho neústupnost. Stáhnul se a prudce přirazil zpátky, teď to pěkně klouzalo. Držel Sasukemu ruku na puse a šukal ho jako zvíře. Myslel jen na svoje osobní potěšení, které si div nechrochtalo potěšením, jak mohl ubližovat a prznit zároveň.
.
Sasuke křičel, ale třebaže dokázal i přes Hidanovu dlaň vyvinout dost slušnou hlasitost, na chodbu by ho mohlo být slyšet jen velice tlumeně a do přízemí, kde dlel Madara, už vůbec. Hidanův pták ho projížděl jako píst, až to nechutně vlhce čvachtalo, jak se rána plnila krví. Nakonec už Sasuke ve snaze uniknout větší bolesti jen ležel a nechal se ojíždět do poraněného análu. Oči měl zaplavené slzami a modlil se, aby Hidan neměl v sexu moc velkou výdrž.
.
Bělovlasý pasák si to užíval plnými doušky na rozdíl od mladíka, skoro by byl, ale chtěl vidět, jak to štěně trpí. Tohle bylo opravdu prvotřídní zboží, třebaže mu trošku pocuchal fasádu a natrhl prdelku. Ještě chvilku prznil Sasukeho zezadu, než ho otočil na záda. Znovu od něj hladce zajel a rychle přitiskl ruku tam, kde byla předtím.
.
Hidan ovšem nebyl dost rychlý a ta chvilička, během které s ním musel manipulovat oběma rukama, Sasukemu stačila, aby vyrazil výkřik z plných plic, který jistě musel každý v domě považovat za jekot před vraždou. Nebyl si jistý, jestli to nebyla chyba, protože vzápětí už měl zase ucpanou pusu i zadek a Hidan zasyčel nějakou sprostou nadávku, než ho začal mrdat ještě zuřivěji než předtím. Se znovu tlumeným vřískotem se ho snažil chabě odtlačit, ale bolest ho vyčerpávala, přes slzy nic neviděl a měl pocit, že ho Hidan brzy roztrhne napůl.
.
Madara dole sebou cukl. Tohle neznělo jako slastný výkřik, ba ani protestný, ale bolestivý a to hodně. Moc se mu to nezdálo, i když tušil, že se asi Sasuke bude bránit, když má tu možnost. Vyšvihl se na nohy a svižným krokem vyšel nahoru do patra. Čím byl blíž, tím hlasitěji slyšel synovcův vzlykot. Jestli mu Hidan něco udělal, tak si to šeredně odpíská. Otevřel dveře a zalapal po dechu, tohle nečekal ani v nejmenším. Jeho pohled ztvrdl.
.
Sasuke už byl na pokraji sil, hodně krvácel a dusil se, jak mu Hidan tvrdě zacpával pusu. Nářek spotřebovával hodně vzduchu, kterého se pak nedostávalo jeho plicím, když nemohl přidechovat ústy. Na rozdíl od Hidana, který byl v sedmém nebi a nevnímal nic kolem sebe, zaznamenal příchod staršího Uchihy a s obtížemi na něj pohlédl. V jeho uslzených očích byla zoufalá prosba, aby něco udělal, aby to zastavil. Právě v tu chvíli to prase nad ním vydalo odporný sten plný rozkoše a Sasukemu se málem protočily panenky, když mu posledním hlubokým přírazem div nepropíchl vnitřnosti. Jeho úzké znásilněné nitro zaplavila kluzká teplá mrdka.
Nemáte oprávnění vkládat komentáře

Komentáře vytvořeny pomocí CComment