Podmínky registrace a užívání

 
Registrací potvrzuji následující údaje:
 
1) Je mi nejméně 18 let a splňuji podmínky plnoletosti a přístupu k eroticky a pornograficky orientovanému obsahu.
2) Tento obsah mě nijak neuráží, přistupuji k němu dobrovolně, užívám jej výhradně pro své osobní účely a nebudu jej šířit ani poskytovat osobám mladším 18 let.
3) O tvorbu na této webové stránce mám zájem a jsem ochoten poskytovat autorkám zpětnou vazbu, přičemž beru na vědomí, že v případě neohlášené dlouhodobé komentářové neaktivity bude můj účet a tedy i přístup k povídkám zrušen.
4) Do jednoho týdne po registraci napíšu alespoň 1 komentář, aby autorky věděly, že to myslím s komentováním vážně.
 
Vítej v našem království, nasyť svoje smysly, co hrdlo ráčí, prožívej naše příběhy, ukoj své neřestné touhy...
Nemusíš platit svou duší. Tvůj komentář uvítáme mnohem raději.
 

Nemáte práva pro odeslání komentáře.

Komentáře   
Smajli
#4 Smajli 2020-08-10 05:40
Ressa97: Pokud by ses během těch dvou měsíců přihlásila, tak by ti přišel e-mail a soukromá zpráva, že jsi nepřidala žádný komentář, kdyby ses ale nepřihlásila vůbec, tak by ti přišel e-mail a zpráva až po třech měsících s tím, jestli ještě chceš na stránce setrvat, nebo ne. Ke smazání by pak došlo, kdybys to ignorovala, no :D
Ressa97
#3 Ressa97 2020-08-10 00:42
Mám otázku. Kdybych nepřidala komentář třeba dva měsíce a taky nebyla dva měsíce aktivní/online, bude můj účet zrušen? Mívám období... dá se říct depresí, kdy nemám na nic náladu a stane se, že nemám několik měsíců na povídky nebo celkově internet ani pomyšlení. Naposled se mi to sice stalo skoro dva roky zpátky, ale i tak... nikdy nevím.
Smajli
#2 Smajli 2020-03-30 09:35
AragenShantal11: To je v pořádku, není to vyloženě pevně stanovené, ale většinou se spíš díváme po měsíci, když někdo nepřidal ani jeden komentář a přitom byl na webu aktivní :)
AragenShantal11
#1 AragenShantal11 2020-03-29 21:39
Dobrý den.
Chtěla jsem se zeptat jaká je tak asi přijatelná doba přidávání komentářů. Mám problémi, že se tak začtu, až zapomenu komentovat a vědět dobu možnosti komentovat mi pomáhá si na to dávat pozor. Nerada bych přišla o tento účet kvůli mé debilite xD