Zapovězené vzplanutí 1.

Shikaku vyučuje na střední škole fyziku a doma ho trápí nepříjemně naladěná manželka, která najde mouchu úplně ve všem, co dělá. Je to únavné a deprimující. Kakashi, učitel s ním sdílí kabinet mu poradí, že by možná nebylo špatné zapřemýšlet o nějaké změně. Shikaku se toho chytne a začne nad tím intenzivně přemýšlet.
 
 
Shikaku konečně odložil mobil po vyčerpávajícím hovoru s manželkou. Jednou ho to určitě zabije. Naštěstí byl v kabinetu fyziky, českého jazyka a literatury sám, jinak by se jeho kolega určitě válel smíchy pod stolem. Opřel se lokty o desku pracovního stolu a masíroval si spánky, aby se dal nějak dohromady. Ozvalo se klapnutí dveří a někdo vešel dovnitř.
.
Stříbrovlasý muž si něco sám pro sebe broukal. Měl dobrou náladu, protože dneska si mohl skoro celou hodinu v septimě číst - napařil svým studentům písemku a milostivě jim na to nechal trochu víc času. Ovšem jednalo se o dvousečnou zbraň, zase ji bude doma muset opravit.
Jeho kolega v kabinetu se tvářil, jako by ho právě rozbolel zub. V poslední době se tak tvářil docela často a přitom to byl takový sympatický chlapík. "Copak? Vypadáš rozhozeně, někdo z těch tvých svěřenců tě naštval?" hádal Kakashi, když za sebou zavřel a položil stoh papírů na svůj pracovní stůl.
.
"To by bylo ještě v pohodě, ale volala mi zase manželka," zabručel Shikaku vysíleně, "závidím ti, že se nemusíš omezovat a nikoho poslouchat, jak jsi pořád něco udělal blbě nebo jsi na něco zapomněl." Včera to bylo zapomenuté máslo, dneska mu prej musela zavolat už dopředu, aby vůbec nezapomněl jít domů. Asi měla jeho manželka Yoshino zřejmě nějaké špatné období. Byla ještě ostřejší než normálně.
.
Kakashi se zasmál. Ne, s tímhle on si tedy skutečně lámat hlavu nemusel. "To víš, ženský," mávl rukou, "nikdy je nedokážeš pochopit, natož se jim zavděčit. Třeba má pocit, že se jí málo věnuješ. Co ji vzít někam na večeři, pak do postele… určitě ti dá aspoň na měsíc pokoj." Nebyl sice tím pravým odborníkem, co se manželství týkalo, ale tohle byla taková všeobecná rada. Postavil vodu v rychlovarné konvici, měl teď hodinu volno a chtěl si dát mezitím kafe.
.
"To jsem zkoušel minulý týden, ale prý jsem neschopný a něco takového mi u ní vroubek nevyžehlí." Navíc jim to spolu neklapalo ani v posteli. On neměl po těch hádkách ani nejmenší chuť řádit a Yoshino se tvářila jako bůh pomsty, ať už ji líbal na líce nebo se tvářil, že ji nevidí. Bylo tomu už tak delší dobu. "Možná bych se měl rozvést…" prohodil mimovolně.
.
"Hmm," protáhnul Hatake a zalil si v šálku několik lžiček Nescafé, "nebyl bys první ani poslední. Ale myslím, že bys měl napřed zkusit všechny jiné možnosti. Co třeba manželská poradna? Nebo…" Druhou myšlenku nedokončil, připadala mu trošku nepřístojná. Sice znal několik kamarádů, kteří si takhle vylepšovali manželství, ve kterém nebyli spokojení, ale asi to nebylo vždycky úplně fér vůči tomu druhému.
.
"Kdybys znal moji manželku, tak bys věděl, co by znamenalo zmínit se o poradně… byla by to čistá sebevražda," otřásl se při té představě Shikaku. Běžně neměl problém řešit problémy. Nejlépe mu to šlo samozřejmě u piva s jeho kamarády Inoichim a Chouzou. Jenže návrat domů nikdy nebyl slavný. Ať se snažil, jak se snažil, tak vždycky jeho manželka stála ve dveřích. "Co myslíš, Kakashi, našel by si takový starý vlk jako já ještě nějakou novou ženskou?"
.
"Prosím tě, co to je za řeči?" podivil se se smíchem jeho kolega. Vhodil si do hrnku kostku cukru, zamíchal a následně nabádavě namířil koncem lžičky na Shikaka. "Čtyřicet ještě není žádnej věk, tak jakýpak stáří. Vsadím se, že když použiješ svůj šarm, zaručeně nějakou ulovíš," ujistil ho následně a s blaženým výrazem, jak ho vůně kávy lechtala v nose, zasedl zpátky ke stolu. Viděl, že se Shikaku pořád tváří všelijak, takže se zašklebil a dodal: "A když ne, no tak si najdeš chlapa, no."
.
"To je jako z bláta do louže," odfrkl si Shikaku. Jo kdyby si našel nějakou pěknou kočku, která by ho pořád nesekýrovala a nenadávala mu to blbců, tak by se mu možná žilo líp, ale chlapa? Nezdálo se mu to jako nejlepší nápad. Jako s chlapem by asi nebyl problém se koukat na hokej, pít pivo a krkat jako prase… jen ten milostný život si nějak nedokázal představit.
.
Kakashi pokrčil rameny a s mrknutím ho upozornil: "To byl vtip. Hele, zajdi si někdy večer do baru, sám, a zkus štěstí. Co můžeš ztratit? Tak jako tak máš doma peklo, a když to půjde dobře, aspoň to ze sebe setřepeš v náruči nějaké vilné slečny. A teď sebou radši hoď, protože za minutu zvoní." Znal částečně rozvrh svého kolegy a věděl, že teď má mít prváky čtyřletého studia.
.
"Nechám si to projít hlavou," odtušil Shikaku při hledání vypracovaných listů pro hodinu fyziky. Samozřejmě se mu to rozsypalo po podlaze, takže s Kakashiho pobaveným smíchem v zádech vycházel ze dveří. Samo sebou došel pozdě, ale studentům to nikdy nevadilo. Ostatně on stihne všechno odučit i v menším časovém rozsahu. Sedl za katedru a otevřel třídnici.
~~~
Blonďatý mladík se pochechtával do dlaní, když Kiba drtil modrý prášeček klíči od bytu na desce školní lavice. Kolem stála podstatná část mužské populace jejich třídy a jedna flaška minerálky. "Ten bude pěkně nasranej, až nám na to přijde," usoudil pobaveně Naruto. Sice to určitě nejvíc schytá on jako Sasukeho nejlepší kámoš, ale za tu srandu to stát bude.
"A nepřijde vám to trochu dětinské?" zamumlal vysoký zrzoun Juugo, "přece jen… ani neznáte dávkování, může z toho být problém. A co když něco řekne?" Ne že by byl Uchiha nějaký žalobníček, ale kdo ví, tohle byl dost podlý žertík.
.
Sai vytasil se svým potměšilým úsměvem. "Aspoň uvidíme, jestli má penis," odtušil, čím rozchechtal jejich skupinu. Vtipkovat o cizích přirozeních pro něj bylo normální stejně jako dýchání.
"Určitě ho má, aspoň si vyzkouší, jak se má pořádně používat. Stejně je divnej, holky mu pomalu sedí na klíně a on je přehlíží. Teplouš jako poleno," odtušil Kiba a snažil se udělat co nejjemnější prášek. Snad to nebude mít nějakou divnou chuť.
.
"Nech toho, on za Ino nemůže," napomenul ho Naruto klidně. Věděl, že Kibovy nelibé pocity vůči Sasukemu jsou výsledkem posledních několika týdnů, kdy se do klubu Uchihových fanynek přidala blondýnka Ino - dívka, která se Kibovi líbila. Ono ostatně ne, že by vyloženě Sasukeho neměli rádi, jen bylo občas hořké sousto vidět, jak se na něj lepí všechny dívky z přilehlého okolí. Čechralo to jejich mužskou ješitnost, takže si čas od času vylepšili náladu nějakým vtípkem, pak si to mezi sebou vyříkali, občas i ručně, a život šel dál.
"Bacha, dělejte, už jde!" zavolal od dveří Gaara, který měl za úkol hlídat Sasukeho kroky.
.
"Sakra," zaklel Kiba a bleskurychle přenesl nadrcený prášek na papírku do láhve a pořádně s ní zatřepal. Zdálo se, že se to celkem dobře rozpouští a třeba bude stačit jen pár loků, aby to mělo účinek. Hodil láhev Narutovi, který ji postavil na místo, kde ji Sasuke zanechal. Všichni kluci se už nemohli dočkat, až se začnou dít ty zajímavé věci.
.
Sasuke nebyl zrovna v nejlepší formě. Dostal včera novou knihu a tak se do ní zažral, že se nedokázal odtrhnout a četl skoro celou noc, dokud ji nedorazil. Probdělé hodiny na něm byly poněkud znát, ráno málem zaspal, musel ho vzít otec autem, i tak si stačil akorát tak vyčistit zuby, doteď byl lehce rozcuchaný. Kupodivu mu to na pohlednosti nijak neubíralo, jak si šuškaly dvě dívky, které seděly o řadu před nimi, zhodnotily unaveného Uchihu jako mimořádně roztomilého.
Sasuke se posadil na svoje místo a asi posté zívl. Ještě že dneska mají krátké vyučování, jen pět hodin, přičemž dvě už měli za sebou.
.
"Sasuke, tebe fakt nemůžeme vzít nikam pařit. Vypadáš jako chodící šotek uspáváček," zazubil se na svého kamaráda Naruto a snažil se příliš okatě nekoukat na láhev s vodou a blbě se neculit. To druhé mu moc dobře nešlo, ale sedělo to k jeho povaze. To spíš zbytek třídy měl co dělat, aby se potutelně neculili.
.
"No, nejsem si jistej, jestli už mi nestačily ty jedny vaše blicí orgie," pousmál se mírně Sasuke. Nebylo to zase tak dlouho, co s nimi byl ve městě, a byl to tedy nezapomenutelný zážitek. Většina jeho spolužáků se totiž ožrala jako dobytek a polovina z nich se pak zbavovala nepřirozeného množství alkoholu zvracením na toaletách, ti houževnatější pak zvracením rovnou na ulici při odchodu.
.
"Pan Opatrný se ozval. Ty jsi hlavně na vodě, co?" štouchl do malé petky s vodou, "jednou tě to zabije." Kdyby mohl, tak Sasukemu pomůže, aby to co nejrychleji vypil. Škoda, že není už léto, aby bylo horko a už se ani pořádně netopilo. Prostě budou muset počkat, až dostane žízeň. Kdyby nezačínala hodina, tak Chojimu seberou brambůrky. Po slaném bývá sucho v puse.
.
Sasuke se ušklíbl a nasadil vážnou tvář, když si přiložil dlaň k uchu: "Hele… neslyšíš to?" Když se Naruto zatvářil udiveně a nechápavě se rozhlédl kolem, zazubil se: "Tvoje játra. Prej bys měl na nějakej čas taky na vodě." On sám pil hlavně vodu, někdy kafe nebo čaj. Ne že by si občas nedal i něco alkoholického - v horkém létě bylo fajn dát si studené pivo, v zimním období víno nebo grog. Ale tvrdému alkoholu na chuť nikdy nepřišel.
Aby šel svému kamarádovi příkladem, odšrouboval víčko svojí lahve a přiložil hrdlo ke rtům, těsně předtím, než se ale stačil napít, mu zezadu zakryly oči dvě drobné holčičí ruce. S povzdechem nechal ruku s flaškou zase klesnout a jen odhadoval, která z děvčat si našla další chabou záminku se ho dotýkat.
.
Všichni okolo se zatvářili zklamaně. Už se těšili, jak si Sasuke pořádně lokne a ono zase nic!
Hinata, která seděla hned za kluky, byla obyčejné tichá nevýrazná dívka. Měla oči jenom pro Naruta, ale nechtěla, aby mladý Uchiha přišel k úhoně kvůli srandičkám jejich spolužáků. Cítila, jak rudne a to ještě neřekla ani slovo.
.
Mladý Uchiha čekal, jestli se něco bude dít, protože obyčejně se po takových dotecích dočkal nějaké nepřesvědčivé prosbičky, jako třeba jestli by nemohl té či oné poradit s úkolem, ale tahle mlčela. Vztáhl tedy ruce a chytil dívku za zápěstí, přičemž opatrně stáhl její dlaně ze svých očí. Překvapilo ho, když se ohlédl a zjistil, že to byla zrovna Hinata, ta do jeho okruhu fanynek nepatřila. "Copak?" zeptal se zvědavě.
.
"Ehm…no…to," koktala Hinata stydlivě a moc dobře viděla, jak ji spolužáci posunky radí, aby mlčela, jinak bude zle. Byla už jako rudý kvítek, který se ne a ne vymáčknout, cože to chtěla. Stáhla ruce k sobě a sklonila hlavu k desce stolu. "Nic," odtušila téměř šeptavě.
.
Sasuke se nechápavě podíval na Naruta, ten však měl zřejmě největší pilno něco tužkou vyrývat do lavice, takže nakonec jen pokrčil rameny a dál se celou záležitostí nezabýval. Lahev minerální vody však nechal stát, jako by zapomněl, že se chtěl napít. V tu chvíli zazvonilo.
.
Do třídy vstoupil starší pán. Ředitel školy už šel příští rok do důchodu, ale pořád se těšil úctě svých žáků. Pomalu došel ke stolku a nechal si nahlásit, kdo chybí, a zapsal téma dnešní hodiny. Měli na pořadu dne historii, přesněji 18. století. Začal s výkladem, ale dneska byli studenti nějací rozjívení, jako kdyby jim v nohavicích lezli mravenci.
.
Sasukeho se roztěkanost netýkala, spíš byl poněkud malátný, normálně patřil dějepis k jeho oblíbeným předmětům, ale dnes si jen psal poznámky, aniž by je doopravdy vnímal. Asi po čtvrt hodině udělal Sarutobi menší pauzu, když rozdával historické atlasy, což byla pro Sasukeho příležitost, aby odložil propisku a místo ní si přitáhl lahev. Kdyby neměl smysly otupené nevyspáním, určitě by mu bylo divné, jak mezi jeho spolužáky náhle vzrostlo napětí. Kromě šustění starého učitele bylo v okruhu aspoň tak tří lavic kolem Sasukeho úplné ticho, že bylo málem slyšet, jak Uchiha polyká.
.
Naruto se otočil na Kibu sedícího přes uličku a spiklenecky na něho mrkl. Jo, konečně se napil! Na letáku psali, že účinky se dostaví asi po půl hodině. Takže na druhou hodinu literatury by to mohlo mít už účinky. Teda pokud ta dávka, co do sebe Sasuke dostane, bude dostatečná. Nemohl si pomoct, aby co chvíli kámoše nekontroloval, jestli už nemá nějaké tělesné projevy.
.
Mladý Uchiha na sobě nic nepozoroval, prášek dokonce ani neovlivnil chuť minerálky, takže vůbec nevěděl, že právě požil nějaké léčivo. Popravdě ani na bdělosti mu to nepřidalo, dál si zapisoval do sešitu a sem tam se podíval na mobil, kolik ještě zbývá do přestávky. "Co je?" obrátil se k Narutovi, když už mu začalo být nápadné, jak po něm kamarád neustále pokukuje, "mám někde nějakou skvrnu nebo co?"
.
"Ne, nic se neděje. Jen je to hrozná nuda. Už bych chtěl jít domů," odtušil Naruto tiše a zazubil se na svého přítele. Viděl, že spolužáci stejně jako on jsou natěšení, a přitom se nic neděje. Možná mu toho dali málo. Měli mu dát aspoň dva. Jeden prášek se ztratí jak nic, ale dva už by byly dost podezřelé.
.
Po zbytek hodiny už se nestalo nic moc výjimečného, až na to, že si Sarutobi postěžoval, jak s nimi dneska šijou čerti a že na ně určitě leze jaro. Nekáral je však, moudře usuzoval, že to prostě patří k mládí. Jakmile zazvonilo, Sasuke zaklapnul sešit a protáhl se. "Už jen dvě hodiny," vyjádřil nadějně čas, který jim zbýval do konce vyučování.
.
Ani další hodinu se nic nedělo ke zklamání všech přítomných. Kiba nenápadně znovu četl papír k viagře a až na konci bylo napsáno, že erekce sama o sobě nepřijde, ale musí dojít k sexuálnímu dráždění. Zklamaně zvěstoval tu novinu zbytku party. Sai však vymyslel, že to není žádný problém, jen bude potřebovat pomoct. Poslední přestávku si na Sasukeho počíhali na záchodech.
.
Sasuke byl vždycky doma nabádán, aby dodržoval pitný režim, takže minerálku během školního dopoledne vypil skoro celou, což s sebou ale nevyhnutelně přineslo i jistou potřebu. Aniž by tušil něco zlého, zamířil bezstarostně na pánské toalety, kde ke svému údivu narazil na kluky ze třídy. Vzhledem k tomu, že se nehrnuli k pisoárům, ho napadlo jenom jediné: "Bože, snad si taky nebudete fotit selfíčko v zrcadle?" Takové fotky se pravidelně objevovaly na dívčích profilech a on nikdy pořádně nepochopil, v čem má, jakože tkvět jejich atraktivita. Přistoupil k jedné z mušlí a rozepl si kalhoty.
.
"Jasně že ne, jsme nějaký poblbaný holky?" odtušil Kiba a ležérně se opřel o umyvadlo a cosi neskutečně dementního probíral s Narutem, aby to nevypadalo blbě, že tam jenom tak stojí a civí. Už měli rozdělené role. Naruto, on a Juugo Sasukeho podrží. Sai se ujme té nejdůležitější části, do které se ostatním klukům moc nechtělo a Gaara bude stát před dveřmi a všechny odhánět od toalet. Inuzuka kývl na kluky, jakmile mladý Uchiha chtěl přejít k umyvadlům.
.
Sasuke si sotva stačil namočit ruce pod proudem vody, když ho zezadu drapl Naruto za levou paži a Kiba za pravou. "Co je, sakra, co blbnete?" zavrčel, to sevření mu připadalo podivně zlověstné, natož když ho začali odtahovat od řady umyvadel někam do rohu v nejvzdálenějším koutě umývárny. "Zbláznili jste se? Co děláte, jste normální?!" vyšiloval, protože ho nepustili, ani když se jim pokusil vyškubnout.
"Ale niiiic… neboj, nebude to bolet," přislíbil Naruto se smíchem.
.
"Saii, pohni, ať to stihneme, než zazvoní," pobídl Kiba spolužáka a snažili se udržet cukajícího se Sasukeho, kterému se to začínalo silně nelíbit.
"Jasný, už jdu na to," uculil se černovlasý mladík a položil Uchihovi ruku na rozkrok. "Byla by škoda, kdyby tě minuly ty účinky, které na těch prášcích proklamují," odtušil a bez odkladu začal kamaráda dráždit přes kalhoty.
.
"Jaký prášky? Co to děláš… nesahej na mě, rozumíš?! NESAHEJ NA MĚ!" zaječel Sasuke, když se Saiova ruka ocitla v jeho klíně. Vůbec nechápal, o co tady jde, ale ani trochu se mu to nelíbilo a vzpínal se jako rozdivočelý hřebec.
"No tak, Sasuke," zafuněl Naruto, jak mu dělalo problém udržet svého přítele v klidu, "bude prdel. Trošku jsme ti dneska vylepšili pitíčko… haha, počkej, až tě uvidí holky ze třídy!"
.
Kiba zacpal Sasukemu pusu dlaní, protože to vypadalo, že bude vyšilovat a nebylo třeba, aby je někdo další slyšel. Na to, že ho drželi tři, tak měli, co dělat, aby ho udrželi. Nezdálo se, ale tvor v ohrožení má velkou sílu.
Sai viděl, že by si měl pospíšit a rozepnul Uchihovi kalhoty a vsunul mu dovnitř ruku. Potřeboval, aby tělesné podněty byly pro vzpírajícího se mladíka co nejintenzivnější. "Opravdu máš penis," uculil se, "doufám, že ho umíš i používat?"
.
"Mhmmp!" Sasuke byl původně přesvědčený, že něco takového je absolutně zbytečné. Jak by se mu mohl postavit v takovéhle situaci a takovém stresu? Chvěl se odporem, když Saiův dotek tak zintenzivněl, ale ke svému zděšení se jeho tělem zcela neočekávaně prolila vlna vzrušení, jakou by rozhodně pod takovým tlakem nečekal. Co se to s ním dělo?! Sai ho rozhodně nerajcoval, nechtěl s ním nic mít, bylo mu na zvracení z toho, jak na něj sahá… a přesto ho to začínalo silně vzrušovat. Tohle nebylo přirozené! V jeho očích se objevila hrůza a úzkost.
.
"Rozhodně solidní, myslím, že bys určitě dostál všem představám holek, které tě chtěj do postele," zachovával na tváři svůj oblíbený výraz, který hodně lidí nesnášelo. Cítil přes tenkou látku spodního prádla zajímavý útvar. "Co, kluci, chcete ho taky vidět? Vezmem ho do třídy s kalhoty u kolen nebo oblečenýho?" sondoval názor ostatních.
.
"Jasně, že s kalhotama u kolen, když už jsme si dali takovou námahu, ať si ho aspoň holky pořádně prohlídnou," ušklíbl se Kiba a po očku se koukal Saiovi pod ruku. Ne že by tolik toužil vidět jiného kluka vzrušeného, spíš porovnával. Třeba kdyby ho měl Uchiha menšího, cítil by se líp…
Sasukeho obestřela hrůza, když si představil, že ho v tomhle stavu chtějí dovléct do třídy před všechny. To v žádném případě! Kroutil se jako úhoř a Saiova ruka ho nepřestávala dráždit, až mu páteř olizovaly ohnivé vlnky zoufale neukojené potřeby. Stál mu jako svíce! V touze po svobodě se zakousl Kibovi do ruky s nadějí, že ho ten debil pustí.
.
"Au!" vyjekl Inuzuka bolestně a stáhl ruku. Mimoto se chodbou rozezněl zvonek, na který všichni zareagovali překvapeným trhnutím a jistým zamrazením v zádech. Znamenalo to, že za chvilku dokvačí učitel na další hodinu a oni si musejí se svým přepadením pohnout, jinak bude všechno v tahu.
.
Sasuke vycítil, jak Kibovo sevření povolilo. Nečekaně dupnul Narutovi na nohu, až ho blonďák taky překvapeně pustil, napjal všechny síly a vytrhnul se Juugovi. Zdálo se mu, že nejlepší způsob, jak od sebe dostat Saie, je dát mu pořádně pěstí do obličeje, což taky hned udělal, a než se kluci stačili pořádně vzpamatovat, dal se na útěk. Děkoval všem svatým, že mu aspoň nestáhli kalhoty úplně, jak slibovali, to by nemohl běžet. Poslední překážku představoval Gaara u dveří, ale Sasuke za těch pár metrů nabral solidní rychlost, takže měl na své straně výhodu setrvačnosti. Když se mu rudovlasý mladík postavil do cesty, narazil do něj plnou silou, což Gaara nemohl zákonitě ustát a na chvíli oba skončili na zemi, Sasuke se však hbitě zvednul a pádil chodbou jako vyplašený jelen.
.
Kluci okamžitě vyběhli a na chodbu viděli, jak Sasuke zabíhá za roh. Toto už asi nedohoní, aby neudělali velký rozruch po celé škole. Rozpačitě se po sobě dívali a po chvíli se objevil i Sai, který si držel u nosu kus toaleťáku. Spustila se mu krev. Nezbylo jim nic jiného, než se vrátit zpátky do třídy. Zvláště když zaslechli typický krok jejich vyučujícího.
.
Mladý Uchiha v první chvíli vůbec nepřemýšlel o směru své cesty, prostě se jen chtěl dostat pryč od těch úchylů. Teprve v další chodbě ho napadlo, že běhat po škole s rozepnutými kalhotami a erekcí není zrovna ideální. Musí se hned někam zašít, jenže na pánské záchody se pochopitelně vrátit nemohl, na dámské to bylo vyloučeno, nevěděl, jestli tu jsou v tuhle dobu nějaké prázdné třídy… Už si skoro zoufal, když ho napadlo, že je jedno místo, kam se může uchýlit. Školní nářaďovna! Vchod do ní byl jen z tělocvičny, ale v tuhle dobu všichni mívali tělák venku, takže se nemusel bát, že by uvnitř někdo byl. Okamžitě změnil směr běhu a pádil téměř bez dechu, protože teď se chodby stanou nebezpečnou zónou - bylo po zvonění a učitelé budou mířit do tříd. Odříkal v duchu další modlitbičku a zřejmě byla vyslyšena, protože se stačil dostat ke schodům právě ve chvíli, kdy se otevřely dveře sborovny naproti. Když vyšlo několik učitelů, už dávno sbíhal do přízemí, a i když ho někteří mohli zahlédnout, určitě si v té rychlosti nemohli všimnout jeho indispozice. Nepolevoval však v běhu a po chvilce už vpadnul do tělocvičny a následně vklouznul do místnosti, kde byly naskládány žíněnky, všechny možné míče, švihadla, tělocvičné kozy a koně, švédské bedny, duchny a trampolíny.
.
Shikaku zrovna v kabinetu sbíral věci na další výuku a těsně před třídou, kde vyučoval, mu z papírů vykoukl lísteček, že si nesmí zapomenout vzít dva míče pro jeden pokus do fyziky. Sakra, musí si pro ně zajít. Hodil si věci do třídy a všechny upozornil, že jestli nebude klid, než dojde, tak jim napaří písemku. Vypadalo to, že to jeho studenti pochopili, a pomalu se rozešel k tělocvičně. Nebylo třeba se zase přerazit.
.
Sasuke se zadýchaně opřel o dveře nářaďovny. Kristepane! Už párkrát mu Kiba a spol vyvedli nějaký vtípek, ale tohle bylo přes čáru. Kdyby se byl necítil tak trapně, skoro by měl chuť je obvinit ze sexuálního harašení, určitě by je čekala aspoň dvojka z chování. Jenže při představě, že by měl řediteli vykládat, jak mu to Sai na záchodě dělal, se mu ježily hrůzou všechny chloupky. Ne, to prostě říct nikomu nemůže.
S nervózním polknutím se podíval do svého klína. Penis mu napínal boxerky, jak tam pro něj v tomhle stavu bylo těsno. Nevěděl, co má dělat, samozřejmě byl mladý na to, aby měl zkušenosti s viagrou. Neměl ponětí, jak dlouho mu může stát, ale musel s tím něco udělat, nemohl přece promeškat celou hodinu, měl ve třídě věci… Věděl, jaký by byl nejrychlejší způsob, ale copak si to vážně může dělat ve škole?! To bylo tak hrozně asexuální… Nějakou dobu ještě sváděl těžký vnitřní souboj, než usoudil, že čím rychleji to udělá, tím rychleji se bude moct vrátit… v pořádku. Nikdo se to nedozví, je tu sám a vypadalo to, že nikdo nemá tělák, protože z hřiště neslyšel žádné povykování. Bude to raz dva. Vyskočil si na švédskou bednu a zajel vlastní rukou do rozkroku.
.
Shikaku vzal za kliku, která kupodivu povolila. Gai určitě zase zapomněl zamknout… výjimečně mu to nebude připomínat, dneska se mu to hodilo. Vešel dovnitř a hned u vchodu ho zarazilo podivné tiché zasténání, které bylo slyšet v hale. Zarazil se a našpicoval uši. Po chvíli se ozvalo znovu. Zcela zřejmě to šlo z otevřených dveří nářaďovny. Zvědavost byla přece jenom silnější a navíc. Šukat ve škole by jistě zavánělo vyhazovem nebo zhoršenou známkou z chování a předvolání rodičů. Záleželo by na tom, kdo tam je. Potichu se přesunul ke dveřím a snažil se, aby jeho kroky byly co nejtlumenější. Nakouknul zpoza desky dveří a div mu nespadla čelist, cože to tam vidí.
.
Mladý Uchiha měl prsty obtočené kolem vlastního vzpřímeného penisu a rytmicky pohyboval dlaní nahoru a dolů. Měl samozřejmě už nějakých pár let zkušenosti se sebeukájením, takže si vypiloval vlastní tempo, sílu stisku, přesně podle toho, jak se mu to nejvíc líbilo. I když jeho nynější nesnáze byly vyvolané uměle, musel uznat, že si to prostě nešlo neužívat. Bylo mu hrozné horko, takže druhou rukou, kterou se zrovna nehonil, si odtahoval lem trička od těla a mezi pootevřenými rty se občas objevila špička růžového jazyka, která přejela hebké polštářky vrstvičkou slin, aby je ochladila. Čas od času procítěně zasténal, obzvlášť když v prstech promnul tmavší žalud, který byl naběhlý a citlivý.
.
Shikaku byl uhranut tím výjevem, který se před ním rozprostíral v nářaďovně. Tohle nečekal ani v nejmenším. Neměl se ani k odchodu a ani k tomu, aby mladého studenta na sebe upozornil. Sledoval Sasukeho a po chvíli si uvědomil, že skoro zadržuje dech. Sakra, ač se v duchu zaříkával všelijak, začínalo se mu to líbit. Nebylo to stejné jako doma. Prvně něžně hladit, schytat nějakou tu nadávku a pak se snažit, aby jeho drahá polovička byla spokojená. Ostatně, když pomyslel na Yoshino, tak neměl na sex ani chuť, kdežto když se díval na Uchihu, tak… prostě měl silné nutkání jít mu pomoct. Vyzkoušet to. Přitom dneska Kakashiho návrh podobného ražení naprosto odvrhl, ale v tváři tvář něčemu podobnému to hodnotil úplně jinak.
.
Sasuke si vůbec nebyl vědom toho, že je pozorován, byl příliš zaujat sám sebou a připadalo mu nepravděpodobné, že by sem někdo v tuhle dobu zabloudil. Cítil se v bezpečí, takže se ani trochu nekrotil, dokonce už nějak i pozapomněl na to, že to chtěl vyřídit co nejrychleji a vrátit se do třídy. Musel něco udělat, měl dojem, že se začíná i potit. Na chviličku se přestal dotýkat v klíně a přetáhl si tričko přes hlavu. Ihned poté se zase chopil svého neukojeného ztopoření a pokračoval tam, kde přestal, s tím rozdílem, že teď, obnažení, měl i jiné možnosti vyžití… Levačkou začal sám putovat po svém odhaleném vršku, hladil se a laskal. Musel se kousnout do rtu, když mezi palcem a ukazováčkem promnul jednu z bradavek. Hrudník se mu zdvihal stále rychleji a mělčeji, tmavé zářivé oči se přivíraly vzrušením a pohyby v klíně nabraly na rychlosti.
.
Učitel fyziky si připadal, že zcela jistě na sobě cítí ruměnec. Tohle se mu opravdu už dlouho nestalo, aby se červenal a na sobě cítil podobné tělesné pocity, jako když se díval na porno. Bylo mu teplo a košile se mu najednou zdála malá a používala na něho škrtící techniky. Musel si povolit knoflíček a odolával touze připojit se k Sasukemu. Bylo to zvrhlé už samo o sobě. Navíc on byl učitel. Nesměl na něco podobného ani pomyslet. Když bylo jeho manželství spokojeně, neměl nejmenší důvod uvažovat nad rozvodem a sexuálním vyžitím někde jinde. Jenže vstříc realitě se mu tohle malé divadýlko líbilo až moc.
.
Černovlasý chlapec zřetelně cítil, že se blíží k závěru. Celým tělem mu procházelo horké mravenčení a stahovalo se do podbřišku, až musel zasténat o něco hlasitěji. V poslední fázi sjel do svého klína i druhou rukou, a zatímco pravačkou se honil, levačkou si masíroval kulky. Trvalo to už jen několik málo vteřin, během kterých atmosféra v místnosti stoupla v napjatém očekávání velkého finále. Ze Sasukeho hrdla se vydral tichý výkřik slasti, když se prohnul v zádech a první teplá sprška spermatu potřísnila jeho ruku. Další dvě už následovaly na dřevěné parkety pod švédskou bednou, na které seděl. I zdálky bylo vidět, jak se jeho pevné svaly napínají v orgastické křeči.
.
Shikakovi se ten výjev mladické síly snad vypálil do mozku. Ještě než se Sasuke stihl vzpamatovat z prožitého orgasmu, tak se v tichosti stáhnul. Srdce mu bušilo jako o závod a cítil silnou horkost v obličeji. Rychle vypadl z tělocvičny ven. Dokonce se částečně vzrušil a byl rád, že je hodina. Než došel na záchody, kde si schladil tváře ve vodě, tak už po vzrušeném klínu nebylo ani památky. Při pohledu na hodinky se zděsil. Ztratil tolik času! Naštěstí jeho svěřenci byli hodní a nebylo je na chodbu slyšet. Sice se studenti divili, že přišel v podivném rozpoložení a jaksi nic nenesl, ale příliš to nehrotili.
.
Sasukemu trvalo asi minutu, než se z toho zážitku vydýchal. Sice by si byl nikdy nepomyslel, že si jednou bude honit ve škole, ale aspoň se zbavil té nechtěné erekce. Jakmile toho byl schopen, tak zastrčil ochabující penis do kalhot, zapnul se a seskočil z bedny. Papírovým kapesníčkem si otřel ruku i podlahu a následně ho vyhodil do odpadkového koše. Natáhl si zase tričko a tiše se vykradl z nářaďovny, přes tělocvičnu a na chodbu. Zastavil se ještě na pánských záchodech, kde si umyl ruce a upravil se, aby na něm nikdo nic nepoznal. S uspokojením si všiml několika kapek krve na místě, kde ho ti idioti předtím drželi. Musel se ale vrátit do třídy a nejlépe se chovat úplně všedně. Naštěstí měli zrovna Iruku, angličtináře, který pro něj měl tak trošku slabost, protože chodil nějaký čas do anglického kroužku a mluvil dobře. Zhluboka se nadechl a zamířil z toalet zpátky do třídy. Nasadil neutrální úsměv, když zaklepal a vstoupil dovnitř. "Excuse me, mister Umimo, I had to make an important phone call. Some… some family troubles," vymluvil se. Rodinné záležitosti byly takovým zaklínadlem, obyčejně se nikdo nechtěl moc vyptávat.
Nemáte oprávnění vkládat komentáře

Komentáře vytvořeny pomocí CComment